Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarnak minden áron...

Miért akarnak minden áron prémium autókat venni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban az ismerősök elmesélték az audis történeteiket. Mind megvették az 5-7 éves Audikat 2,5-3 millió Ft-okért, és folyamatos problémákkal küzdenek. Csodálkozni kéne ezen? Ha vesz valaki egy 3-400e Km-t futott A4-est,(tudta, hogy ennyi van benne) 2,5-ért, akkor mitől nem romlana el? Szerintem az lenne a csoda, ha jó lenne.

Ha meg azt mondod a muksónak, hogy ennyiért 70e Km-es Lagunát vettem, és 0 meghibásodásom van, akkor kiröhög, hogy az egy fos Laguna. Akkor melyik is a fos? Kinek is kéne kiröhögni a másikat? Aki vesz egy menő Audit, ami minden hónapban más hibát produkál, vagy aki vesz ugyanannyiért egy fiatalabb, ötöde Km-t futott "fos franciát" és nyugodtan használja minden meghibásodás nélkül. Az én autóm méretben ugyanakkora, 10Le-vel erősebb, semmilyen hátrányt nem érzek benne ülve.

Így is mondhatnám: minek szívatják az emberek magukat a prémium autókkal?


2012. dec. 27. 13:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem romlik el a Laguna, mikor alig van benne 100.000 km, egy A4-be meg általában 250 ezret mutat az óra, valójában van benne 400 ezer km, és ezek után rendbe szedem egy kicsit, és még elmegy 100 ezret. Mikor lesz a Lagunában 500 ezer km nagyobb gondok nélkül? (ezzel csak azt akarom mondani, hogy a Laguna is elromlik majd egyszer)
2012. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Igen elromolhat a Lagunám, és el is fog! Viszont: abszolút nem tud érdekelni, hogy 3-400ezer km-es korában mi lesz vele. 2,5-ért megveszem 70 ezerrel, eladom 1 milláért 5 év múlva, amikor 170 lesz benne, és csókolom. Ezzel szemben 2,5-ért Audiból csak 300 ezer Km-est kapok, amire költhetem a nagy pénzeket mire belehajtok még százezret.
2012. dec. 28. 17:07
 23/41 anonim ***** válasza:
igazad van, de mivan ha én azt mondom hogy miért nem veszel 2.5 milláért egy vadonat új, vagy egy éves opel corsát, minek nagyzolsz a használt szar, középkategóriás nagy rönóval? (nem így gondolom, csak mondom hogy j9het egy ember, és ezzel kb a te nézőpontodat képviseli, csak még kisebb-ben...)
2012. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy ladát... és akkor nem kell sajnálnod rá a pénzt... 2-3 havonta tudsz egyet venni (80-90e. Ft-ért már lehet kapni)!! így negyedévente mindig van egy új ladád! :)
2012. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Értem ezt a nézőpontot, de ezt azzal próbáltam megcáfolni, hogy az én autómmal amikor az úton vagyok vele a 4 karika hiányán kívül semmivel nem érzem rosszabbnak. Ugyanakkora, ugyanolyan erős, ugyanolyan kényelmes, stb.
2012. dec. 29. 21:02
 26/41 anonim ***** válasza:

Nézd!

Vannak emberek, akiknek igénytelenek, ronda feleségük van!

..."és semmivel sem érzik rosszabbnak, ha benne vannak"...


Csak éppen nekik sem jött össze egy jobb, és ezért hozzád hasonlóan, koncepciókat gyártanak arról, hogy miért is jobb így, mintha egy fullos, fotómodell alkatú bombázóval lenne.

Csukd be a szemed, és álmodozz tovább!

BUÉK.

2012. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Megszólalt egy kedves embléma b.zi :)

Nem azért van ilyen autóm, mert nincs pénzem drágábbra, nyugi.

2012. dec. 30. 12:41
 28/41 anonim ***** válasza:

#20----> "Attól ,hogy rettentően rossz a Suzuki töréstesztje ,attól még van előnye is!"


Csak érdekességképpen elmondanám,hogy kishazánkban SENKI nem végezte el a 2-es Swiftek töréstesztjét..

Ezt amerikában végezték el,és közepes eredménnyel zárult.

Tehát semmivel sem jobb/rosszabb/,mint egy áltagos kiskategóriás szürke tojásé..

Az új Swift töréstesztje pedig kiváló.

2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
NEM a 2-es swiftről beszéltem! De nem is ez a kérdés...
2012. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjuk ezt, gondlom hallottál már a francia sztereotíp előítéletekről, azis olyan meg ezis, ki egyet ért vele, ki nem...
2012. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!