Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SÜRGŐS! Az 1. 0-es régi...

SÜRGŐS! Az 1. 0-es régi swift-nél hogyan tudom leszedni az ablaktekerőt?

Figyelt kérdés
Szétakarom szedni, a burkolat azt tudom hogy pattintós csak a tekerőt nem tudom leszedni....
2013. jan. 1. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy seegergyűrű tartja a helyén, úgy tudod leszedni hogy fogsz egy zoknit vagy egy rongyot, behúzod a tekerő tengelye mellé,és körbeforgatod a kart.


A gyűrű beleakad aztán szétnyílik és le tudod szedni.

2013. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz trükk ! :)

Egy omega gyűrű fogja ,én egy vékony a végén hajlított csavarhúzoval szoktam " felhúzni "........

2013. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem seeger hanem omega, hat még a tegnap este. :D
2013. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jah értem kösz. És visszatenni ugyanígy?:D

Azért akarom szétszedni, mert amikor húzom fel az ablakot akkor mielőtt teljesen felhúznám olyan 10cm kell még akkor megszorul és nagyon nehezen lehet tekerni. Meg amugy is nehéz tekerni...mindenesetre megnézem, bezsírozom aztán kiderül vagy nemtudom:/

2013. jan. 2. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszatenni úgy tudod hogy berakod a tekerő hátuljába (megvan a helye, meg fogod találni), aztán visszaütöd a tengelyre.


Ha szorul akkor valszeg a kéder szakadt el és amiatt van, ne erőltesd mert eldurranhat az üveg, talán 2000ft-ból lehet bele venni másikat.

2013. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, kösz, és a kéder az hogy néz ki?(bocs nemtudom miről van szó) Házilag kilehet cserélni?
2013. jan. 2. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Az az a gumi, ami körbemegy az ablak és az ajtó között, otthon is simán ki lehet cserélni. Találni viszont csak bontóban fogsz, újonnan nemigen van.
2013. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy azmiatt szorul? ne is szedjem szét akkor? vagy más hibalehetőség nincs? Ha bekenem szilikonnal a gumit vagy valami?
2013. jan. 2. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Játszik még az is hogy az ablak sínjéből fogyott ki a zsír ,gyakran előfordul, 5perc alatt szét lehet szedni és kideríteni. A kéder ellenőrzése meg marha egyszerű, ha valahol meg van gyűrődve egyértelmű hogy amiatt szorul.
2013. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen kösz az eddigi válaszaidat! Meglátom mit tehetek :D
2013. jan. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!