Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót érdemes venni 200. 000ft körül lényeg hogy kis fogyasztása legyen swift 1.3 8v vagy dieseles astrát? Vagy más ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 02:40
1 2 3
 11/21 Sn0wf0x ***** válasza:

[link]


de van ennyiért is


[link]


Swift helyett pl:


[link]


Teljesen más élmény, sokkal komfortosabb. Amiket linkeltem örök élet + 1 nap és a világból kimennek!

2013. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Swift. 200-ért nincs normális Astra, a Mitsuhoz meg némileg (sokkal) drágább az alkatrész, korai Daewooo-t meg az ellenségemnek sem ajánlanék.
2013. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Sn0wf0x ***** válasza:
Korai Daewook legnagyobb részét sima Opel alkatrésszel szevizeled, a Colt alkatrészei sincsenek horror árban egyáltalán....
2013. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Tudom, de ha 200-ban gondolkozunk és írta a kolléga hogy nem tud többet gyűjteni akkor inkább legyen egy Swift, amit rendbe tud tenni ha baj van, mint egy Colt amit már nehezebben. És nem is sokkal jobb mint a Swift.


A Daewoo-val meg csak annyi bajom van hogy iszonyat ótvar az anyaghasználat, buta a futómű, és kényelmetlen, még ebben a kategóriában is.

2013. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Sn0wf0x ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs igazad, de nem baj, a Swifttel is jól jár...
2013. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez csak az én véleményem, sok olyat láttam már amikor emberke csak 20/40/50E-el drágább (vagy ugyanolyan árú) autót vett amihez csak 20/25/30%-al került többe az alkatrész, és mégis sok volt a havi fizetéséhez képest,ez az alapja a hozzáállásomnak. :)
2013. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#3, én jól érzem magam ilyen "trágyákban" is, lehet, valami baj van velem?
2013. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Attól függ mihez képest "trágya" egy swift vagy egy opel astra mert egy e500 as mercihez képest tényleg az de ha egy kispolákhoz hasonlítjuk mindjárt máskép áll a helyzet.kinek mi a mérce...
2013. jan. 3. 20:23
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem az autó által leszel valaki, hanem az autó lesz valaki te általad. Aki ezt nem látja, hát ő baja...

Ha úgy veszel autót, hogy nem a te igényeidnek felel, meg mondjuk csak azért, hogy lássa a szomszéd, hogy milyen kocsid van, akkor a szomszédnak veszel autót :D

2013. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sn0wf0x ***** válasza:
Figyel, a legegyszerűbb megoldás....nézz meg egy swiftet, egy esperot, egy coltot, vagy régi kocka lancert, sőt még B Corsa is van ennyiért. Ülj bele próbáld ki és amelyik jobban megtetszik azt válaszd.
2013. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!