Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri az árát ez az Astra?

Megéri az árát ez az Astra?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 12. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
egy kicsit drágának tűnik találtam lényegesen olcsóbbakat is de több km-rel lehet hogy a gazdája ennyire értékeli a kocsiját de most venni érdemes nem pedig eledni
2013. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Opel Astrák megbízható, strapabíró, jó autók. De ezzel együtt szerintem drága.
2013. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Ennyiért bőven lehet sokkal jobb autókat is kapni. Ráadásul ez elől szanaszét volt törve. Nézd meg elől a motorháztetejét. Balra alig van hézag, jobbra viszont metroállománysi. Ráadásul kereskedő árulja.. Egyébként 3 millió 1 száz ezerért kapsz vadonat új Renault Fleunce-t Renault szalonból, 0 km, garancia, minden. Azzal sokkal jobban járnál, ugyanis látom nem számít neked, ha egy autó tök átlagos. De ezt az opelt sűrgősen felejtsd el!!!!
2013. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sok érte a 2,8 M .

Bár lehet , hogy csak a kép ilyen de úgy tűnik , hogy van rajta pár apróbb sérülés a festésén .

Meg nekem kevésnek tűnik benne a kilométer .


Tehát én azt mondanám , hogy elég sok érte . Így kép alapján én maximum 2,1 M-et mondanák .

2013. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem éri meg egyáltalán. Max másfél milliót ér.
2013. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
a km az lehet valós is az én kocsimban 2005-ös és 39ezer van de van mellette 2 motor is
2013. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19:10-es: Nem szeretem a feltűnösködést 5-10 éves audikkal, inkább egy átlagos autó...
2013. jan. 12. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:

" Nem éri meg egyáltalán. Max másfél milliót ér."


Az ilyen baromságokat nem tudom honnan veszed.

Egyébként ennyit tényleg nem ér, de a másfél az abszolút hülyeség. 2 milla körülre tenném.

2013. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Viszed a másfél millát kézben, megmutatod,ennyi van...én is ígyvettem erős túlkínálat van...vagy rárohad...
2013. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!