Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS 50 vagy akár 125...

Aprilia RS 50 vagy akár 125 szerintetek is rossz ötlet elsőre?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor miért?

2013. jan. 13. 16:05
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia. Én 28 vagyok, babettával kezdtem,aztán simson,majd yamaha Tzr 50,és most veszek nagyobbat.Nem kell félni. Szerintem nyugodtan ráülhetsz az rs50-re. Igaz hogy 80-90-et megy de vannak simsonok is amik annyival mennek és sokkal kevésbé stabilak. Ha egy rs-el kezdesz megtanulsz döntögetni, megtanulod a 130 kilós motortestet kezelni,megtanulod kezelni a 6 sebességes váltót. Ha meg elesel hát... benne van a pakliban. Sokan lenézik a hangja miatt de igenis motor, babettával pont ugyanolyan a halál mint az 100-es suzukival. Aki meg capulja hogy pici meg ratyi az nagyképű fasz,nem pedig motoros.Nem mindenkinek van pénze A-s jogsira 150 000-ért meg 1000-es mocira 1 milláért. Két ismerősömnek is van rs 50-ese ,egy 25 éves srác és egy 18 éves csaj.Semmi komoly bajuk nincs,nem drágább fenntartani egy apriliát mint bármi mást ebben a kategóriában. Amúgy meg egy 50-es robogónál mindenképp jobb választás. :) szal hajrá
2013. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az rs 125 azért nem egy tanuló motor. Alul alig megy de ha nyit a power akkor rádobja mind a 30+ lóerőt. Egy jobb darab emeli az elejét 1-esben ha úgy indulsz vele. Könnyű a segge rosszul teszed be a kanyarba elindul. Brutális az első féke, mondjuk a hátsó se rossz de nagyon nagy közük a különbség. Szerintem érdemes 50es rs-el kezdeni mert megtanulod kezelni a motort "sportos" üléspozícióban és nem vág földhöz ha csinálsz egy kis hibát.
2013. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!