Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10-15 éves DÍZEL (! ) BMW...

10-15 éves DÍZEL (! ) BMW vásárlás, megéri, mire figyeljek? Tanácsokat szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
én úgy hallottam, hogy a dízelek idősebb korban könnyebben elromlanak, stb. valaki összefoglalná, hogy akkor inkább benzinest, vagy azért annyira nem leírhatóak a régi dízeles autók?

2013. jan. 13. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Már miért ne lenne presztizse??

Szerintem sokkal inkább ezek az igazi autók (már amelyikkel törődött is a gazdája) mint a mai agyonelektronikázott pár évre tervezett selejt audik...

2013. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezzel sincs semmi gond, meg kell nézni mit veszel.


Az évi átlag futásteljesítmény 15-25ezer között mozog, egyáltalán nem biztos az a félmillió, de még ha félmillió van benne az sem gond, ha rendesen karban volt tartva.


A 10évbe simán belefér egy E46 320D is, lehet találni nem egy vezetett szervízkönyveset is 150-200E közötti futással, akkor?


Viszont qrvára kíváncsi lennék ha egy 1.7-es F Astráról lenne szó akkor is ez lenne-e a vélemény, mert megint boszorkányüldözést érzek a hiedelmek miatt (öregdízelbljemvé-mindszar-mindtekerve-szopnifogszbázmög), ami azon alapul hogy valaki beleugrik egy olcsó, de leütött és széthajtott gépbe, aztán órákat panaszkodik hogy milyen szar, meg mennyit szopott vele, holott 500-ért vette mikor a normálisak 900-nál kezdődnek és csak a különbözetet költötte rá.

2013. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Passatot? ugyanmár,a passat annyira elrontotta a PD kiadással a gyártását hogy az már szégyen! E36 25tds-em van,amikor autópályázok sorra megyek el az új autók mellett akik várják hogy menjen értük a trailer,az én bömösöm mindig elvitt bármilyen messzi útra és haza is hozott,rendkívül megbízható. Ja és már 500.000-nél jár az órája.
2013. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ezért tettem fel a kérdést, mert eddig én is a benzines soroshatosokat néztem, de nagyobb a kínálat a dízelesekből. Kíváncsi voltam, mi a véleményetek.
2013. jan. 14. 12:44
 15/18 anonim ***** válasza:

A passatoknál csak a siemens pd elemekkel volt gond de azokat is kicserélik a márkaszervizek ingyen a javított verzióra.

Az pedig, hogy egy TDS bmw hiba nélkül dolgozik finoman szólva is megmosolyogtató. :)

2013. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy számomra ezek a régi mercik annyira vénemberes kinézetűek"


Gondolom, hogy "úriembert" akartál mondani!!


Amúgy, ha már itt tartunk, akkor a régi BMW-ket,

meg többnyire a csóró, "hüly.gyerekek" veszik,

akik azt hiszik, hogy most már nagy menők, csak se szervízre, se tankolásra nem futja!!

2013. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

10-15 éves kivénhedt, BMW-ért semmi pénzt nem adnék. Egy igazi szopórollert veszel a nyakadba. Ezeket évi 30-50 ezres futásra veszik újonnan. Számolgass mennyi lehet most benn.

Másrészt az utóbbi időben felénk is a "lakótelepi hülyegyerekek" vesznek ilyen 5-600 ezres öreg BMW-ket. Kezd gáz lenni már.

2013. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

' 10-15 éves kivénhedt, BMW-ért semmi pénzt nem adnék. Egy igazi szopórollert veszel a nyakadba. Ezeket évi 30-50 ezres futásra veszik újonnan. Számolgass mennyi lehet most benn.

Másrészt az utóbbi időben felénk is a "lakótelepi hülyegyerekek" vesznek ilyen 5-600 ezres öreg BMW-ket. Kezd gáz lenni már.'


Egyetértek.

2013. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!