Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen agresszív 1-2...

Miért ilyen agresszív 1-2 ember (utána lapít mint sz. R a fűbe)?

Figyelt kérdés

Ezen a héten 3 olyan emberrel találkoztam aki sík ideg volt azért mert én lelassítottam és kiengedtem 1 vagy 2 db főútvonalra kanyarodó autót ( mert mögöttem jött a kocsisor és tudtam ,hogy úgysem fogja senki kiengedni őket ) ezért lassítottan ,nem álltam meg !!!!csak lassítottam azt mögöttem már egyből ráfeküdt a dudára + néztem visszapillantóból ,hogy mutogat + magyaráz

kb mind a 3 eset ilyen volt


igen a kérdésbe benne volt ,hogy (utána lapít mint sz.r a fűbe) ?

ez arra vonatkozik ,hogy a mai kiengedés után 2 sáv lett csóka kivágott a (piros suzuki ignis)baloldaliba elhúzott mellettem elém jött majd jött egy piros lámpa ahol beértem én kiszálltam és odamentem és szépen megkérdeztem hogy mi baja volt , azt utána csak nézett + csak résnyire húzta le az ablakot ,de akkor már nem volt akkora a szája amikor odamentem , miért ilyen agresszív ha utána kis nyuszi ? én egy nyugodt ember vagyok, de ma nem voltam a toppon és 1 mp alatt úgy felidegesített , na meg vannak azok akik pirosról vált a lámpa sárgára de még nincs zöld és már nyomja a dudát az is idegesít, de az most mind1 nem idetartozik :D


veletek volt már olyan ,hogy kiszálltatok a kocsiból? és ha igen akkor miért ?


válaszokat előre is köszönöm ( és mindenkinek adom a zöldet )


2013. jan. 16. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Jajj, most mit adod elő itt magad? Igen, ezt kellett volna csinálni, már bánod h nem tetted meg, mindenkivel sokszor előfordul ilyen szituáció. Hogy utólag találjuk ki a frappáns választ, amikor már késő. De hogy utána azt adjuk elő...! Szánalom vagy.
2013. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
most azt várod, hogy azt mondjuk milyen kemény vagy?? gyökér...
2013. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, én is szoktam lassítani, ha látom, hogy valaki be akar sorolni a sávba, amiben én is megyek, általában előzékeny vagyok, ha nem sietek sehová, és ezzel nem akadályozok különösebben senkit. Még soha nem dudáltak le emiatt.
2013. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdekességként írom le, hogy velem olyan történt, hogy egy kereszteződésben nekem volt zöldem balra, nekem jobbra meg valami nyomi (akinek már legalább 5-10 másodperce pirosa volt) szépen komótosan kb 30al kanyarodott le az én irányomba (2X2 sáv kb este 8-kor) és mikor a kereszteződésben találkoztunk, a vakhangya még rám dudál, hogy neki van elsőbbsége, annak ellenére, hogy a mögöttem lévő is kanyarodott utánam, ahonnan pedig ő kanyarodott ő volt az egyedüli kanyarodó. Szóval a sok hülye nem is gondolkodik azon, hogy neki van-e igaza, vagy nem, csak nyomja a dudát ha kell ha nem. Akkor én is legszívesebben kiütöttem volna (nem lett volna nagy erőfeszítés) olyan ideges lettem azon, hogy az ő hülyesége miatt mást okol. Egyébként a dudát, morze jel továbbítónak használók is csak addig fognak morzézni, ameddig valaki nem a fejükkel fog:)
2013. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:)

[link]

2013. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Én osztom a sallereket , vagy az ajtót alakítom ha nem nyitja ki . Tessék lepontozni :)
2013. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!