Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jobb? Robogó, enduro? Az...

Mi a jobb? Robogó, enduro? Az esetleges típusok lent.

Figyelt kérdés
Olyan 50-est szeretnék amível élvezem a motorozást. Ez a kettő típus van eddig Yamaha Aerox & Aprilia RX melyik a jobb? Miért? Eggyártalán van olan ami nem egy széthajtott szar ( főleg az enduróra gondolok ezzel)? Illetve tudtok másfajta motort?? 15F 3.Motorom lenne simson s51, etz150 etz250 em volt eddig

2013. jan. 27. 09:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


derbiről nem tudok mit mondani.

2013. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
rx! sokkal jobb mint a kávé darálók, és komolyabb, nem fognak majd vele bohócnak nézni...
2013. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Uu a yamaha fasza :D a hondát nem ismerem, de jó néz ki! És a fordított vagy a sima első teleszkóp a jobb, azt hallottam a sima képes szétugrani ://
2013. jan. 28. 21:21
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez igáz? Illetve adnátok okot hogy melyik mibe jó, illetve hogy alkatrész is legyen hozzá bőven ha kell
2013. jan. 28. 21:23
 15/19 anonim ***** válasza:

ne haragudj meg rám, de nekem az a véleményem, hogy egy Enduro-t semmi sem múl felül. :)

Azok a kávédarálók a nőknek, meg azoknak a pasiknak való, akik nem tudnak váltani :)

2013. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
yessssssssssssss
2013. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megértem, de vannak elég durva robogók is :), könnyebb tuningolni, olcsóbb a leömlörendszer is rá, meg varióbol íz van atom komoly :D vettem is egy sr-t már, 80-át ment akkor, stage 6 vario, sport fötengelyt, és egy polini 50-és leömlő rendszer, kevlar ékszíj, karbon visszacsapószerep, egy gyűrűs polini öntvény henger van rajta, így 105-öt megy, pedig nehezebb a görgő mint a gyári, most az én gépem nyomja a legjobb gyorsulást a kisvárosunkba, (végsebességben is) imádom, egyként old SR, és veri a factorit és a ddi-techet is, azok 40 től kezdenek pörögi igazán, ez meg 0-ről ;) 170-be volt
2013. febr. 5. 21:01
 18/19 anonim ***** válasza:
grat. vw phantom is legyalázza a ferrari xy-t én mégis ferrarit vennék. lényeg hogy magadnak vetted mert ezt érzed zsírpapírnak, ha valaki leszól és nem ő adta rá neked a lóvét rúgd torkon.
2013. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Vörös :) fegyveracél szürke félni, tnt kormány, stucni, piros led, külsőre is kirágy, a környékbeli factorira is csak az ára miatt cserélném, guminyomba sincs az enyémmel szemben :) köszi volt ilyen :/ egy speedfigtos gyerek, hogy ez régi szar meg hulladék, mégis jobb mindenbe.. (legalább is a szememben :D)
2013. febr. 6. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!