Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szép de megbízható...

Melinda013 kérdése:

Milyen szép de megbízható autót vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék tanácsokat kérni, most kezdtem el a jogosítványt és már nézegetem az autókat.1 milliót tudok autó vásárlásra szánni.Különböző oldalakon azt látom, hogy 8-900 ért már olyan gyönyörű autók vannak pl:Citroen C4, Renault Megan.Hallottam, hogy olcsók mostanában az autók, de tényleg ennyire?Mi lehet ezeknek a bajuk, hogy ilyen olcsók?Illetve én úgy külső alapján tudok csak dönteni, mert nem értek hozzá.Olyat szeretnék ami megbízható, és nem annyira drága fenntartani.Úgy hallottam, hogy ebben a kategóriában a top az opel,suzuki,skoda.Ezekből csak olyat tudnék venni ami elég öreg, meg hát csúnya na:P Tudnátok segíteni, hogy mégis ne csak a látvány alapján döntsek?Még a Seat ami szóba jöhet, de arról nem tudok semmit.Érdekelnének a tapasztalatok a Citroenről és a Renaultról.No meg találtam pár igen mutatós Alfa romeot, de megérzésem alapján azt drága lehet fenntartani, mert nem sok szaladgál belőle.Jól gondolom?Nagyon köszi előre is a segítséget!
2013. jan. 31. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

A francia autók legendásan megbízhatatlanok :)

Első autónak én nem vennék szépet, úgyis törni-zúzni fogod (ha nagyon ügyes vagy, akkor is...)

Gondolj arra is, hogy hol fogod inkább használni, városban vagy vidéken? parkolni a kisebb autókkal jobb!

Én bevállalnám az opelt vagy valamilyen japán kisautót.

2013. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szántóvető ***** válasza:
78%

rengeteg márka,kismillió típus,legalább 100ezer lefutott Km-lehet így tanácsot adni? :)

Japán autókhoz drágább az alkazrész,olaszokat megbízhatatlannak tartják,franciák kényelmesek de sokan szidják őket,németek +bíz6óak(Seat+Skoda is VW-hez tartozik.

És itt a magyar Suzuki amit jónak tartok.

És az örök vita:benzines vagy dízel?

Ez a halandzsa nem hiszem hogy segít rajtad de megnézem hogy más tud-e használhatóbbat írni.

ja és sokan meg vannak szorulva ezért kénytelenek áron alul megválni kedvenc négykererűjüktől :(

2013. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A japán és a német autókról én is jókat hallottam.Szóval akkor egy Nissan Micra, Toyota Yaris, Seat Ibiza jó döntés lenne? Ibizát olcsón csak olyat találok ami 1,2 vagy max 1,4 motorral van felszerelve.Azt mondták, hogy az kevés ilyen nehéz autóhoz.Kisvárosban használnám, de szükségem lenne rá, hogy egy Bp-Debrecen távot túléljen.
2013. jan. 31. 10:56
 4/17 szántóvető ***** válasza:
58%
1.4-es elég pályán 120-as tempóhoz.azt bírni fogja a motor károsodás nélkül.
2013. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
farcisok nem értéktartó autók és nem is a legmegbízhatóbb kocsik közé tartoznak de ha szerencséd van kifoghatsz belőle jobb darabot,de vehetsz francis digós autót amivel lehet hogy sokk bajod lesz de hát nő vagy így legyen szép de más nem számít bár nem tudom mi szép van egy franciskán swift az jó választás de ezek 1m kezdődnek
2013. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1,4-es Yarisom van, imádom, nagyon jó autó, bírja a strapát.
2013. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha nem számítana más a szépségén kívül, akkor nagy valószínűséggel nem nyitottam volna meg ezt a témát.És már boldogtalan tulaja lennék, egy szar ám gyönyörű kocsinak.

Mivel semmilyen tapasztalatom nincs autók terén ezért kértem segítséget, igen nő vagyok ám több eszem van annál, hogy szép de szar autót vegyek.

2013. jan. 31. 13:17
 8/17 A kérdező kommentje:
A Yarison sokat gondolkodtam, de nem volt vélemény még róla.Szóval köszi a megerősítést!
2013. jan. 31. 13:27
 9/17 anonim ***** válasza:

Akárhogy is döntesz,Japót vegyél,ha nem akarsz szervízlakó lenni.

Majd szépen felpolírozod a fényezést...:-)

2013. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
suzuki sx4
2013. febr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!