Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szép de megbízható...

Melinda013 kérdése:

Milyen szép de megbízható autót vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék tanácsokat kérni, most kezdtem el a jogosítványt és már nézegetem az autókat.1 milliót tudok autó vásárlásra szánni.Különböző oldalakon azt látom, hogy 8-900 ért már olyan gyönyörű autók vannak pl:Citroen C4, Renault Megan.Hallottam, hogy olcsók mostanában az autók, de tényleg ennyire?Mi lehet ezeknek a bajuk, hogy ilyen olcsók?Illetve én úgy külső alapján tudok csak dönteni, mert nem értek hozzá.Olyat szeretnék ami megbízható, és nem annyira drága fenntartani.Úgy hallottam, hogy ebben a kategóriában a top az opel,suzuki,skoda.Ezekből csak olyat tudnék venni ami elég öreg, meg hát csúnya na:P Tudnátok segíteni, hogy mégis ne csak a látvány alapján döntsek?Még a Seat ami szóba jöhet, de arról nem tudok semmit.Érdekelnének a tapasztalatok a Citroenről és a Renaultról.No meg találtam pár igen mutatós Alfa romeot, de megérzésem alapján azt drága lehet fenntartani, mert nem sok szaladgál belőle.Jól gondolom?Nagyon köszi előre is a segítséget!
2013. jan. 31. 10:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

dinammikus a motorja és most a sokak által visszaadot autókat olcsón adják 750.000 ért márn akad még 2006 évjáratú is hála a gazdasági váságnak de ebbe inkább nem megyek bele egy haverom is nem rég vett ilyen olcsó sx4 et és semi baja a kocsianak itt van pár darab megnézheted ha akarod csak egy ötlet nem akarlak rábeszélni semmire

[link]

2013. febr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet!

Én azt hallottam róluk, hogy jók és olcsók és ebből az adódott, hogy előszeretettel lopják őket alkatrésznek.

Erről tud valaki valamit?

Illetve most lett egy nagyon komoly jelöltem, egy 9 éves Honda Jazz.Azt mondják nagyon megbízható, jó autó.Nektek valami tapasztalat?

2013. febr. 4. 11:45
 13/17 anonim ***** válasza:

Az alkatrész lopásra ugyan annyi esély van mint akármelyik másik márkánál

A honda is biztos jó lehet mert az is japán mint a Toyota,Mazda vagy a Suzuki

2013. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ja és szívesen
2013. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nekem csak annyi nem tetszik a Jaazben hogy nekem nagyon kicsi mert még teljesen hátra tolt üléseknél is igen csak be van hajtva benne a lábam így nekem az kényelmetlen de egy nőnek és egy városi kocsinak tökéletes.
2013. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Megint köszönöm!

Mindenképpen japán lesz, mert mindenki azt ajánlja.

Még meg kell néznem élőben is a jazzt, mert eddig csak képek alapján nagy a szerelem.Mert mióta megtaláltam egyet se látok az utakon, hogy legalább valami méretarányos infóm legyen róla.Az nem nagy baj ha kicsi, mert a Yarisnak a mérete jó, ha annál nem kisebb akkor szerintem a Jazz lesz a befutó.

2013. febr. 6. 09:41
 17/17 anonim ***** válasza:
szívesen megint és a fő hogy neked legyen jó
2013. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!