Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki lop el egy szarrá használt...

Ki lop el egy szarrá használt ablaktörlő lapátot?

Figyelt kérdés
Hát én teljesen kiakadtam a mai napon. A reggel megyek le, beülök az autómba gyanútlanul, beindítom a motort, majd az ablaktörlőket, erre a fém rész, a lapát(és gumik) hiányában végigsúrolja a szélvédőt. Egy átlagos kis utcában lakom Budapesten, és direkt megnéztem, hogy az egész utcában csak az én autómról hiányoztak az ablaktörlő lapátok. Igazából nem akarok semmit kérdezni, csak ezt olyan jól esik leírni, mert bosszant a dolog. Rosszakaróim nincsenek, mert miért is lennének? És ez az ablaktörlő lapát a napokban lett volna esedékes egy cserére, szóval nem ért anyagi kár, csak már féltem rárakni az újat, amit ma kényszerből meg kellett vennem, mert mi van, ha maholnap azt is leszedi egy senkiházi?
2013. febr. 2. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Drága a fím tezsvírem,kell pínz.


Amúgy lehet,hogy pár részeg suttyó ment arra ,leszedték és egymás seggébe nyomogatták a lapátot és majd meghaltak a nevetéstől,aztán pedig eldobták.

2013. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak valami pár tizenéves fiatal szórakozott ezzel hogy egy random autóról leszedik és hát pont a tiéd volt az áldozat. Enyémről is lopták már le ezt egyszer, igaz elkaptam az illetőket, mert a szomszéd fia volt az egyik ilyen idióta igaz ő azért szedte le, hogy az övére tegye, mert az övé már kopott volt enyém meg majdnem teljesen új. Ilyenek sajnos vannak, esetleg ha a kertetekbe betudsz állni legalább akkor azzal kitudod ezeket védeni, vagy ha tudsz valami garázst bérelni a közelben az is hasznosabb megoldás lenne erre.
2013. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ilyenre lehetőségem, na meg egy(két) ablaktörlő lapát miatt nem fogok garázst bérelni, mert ez teljesen abszurdum...:/
2013. febr. 2. 23:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly az egyik (a másik oldali már nem kellett neki/k) fényszóróról lopták le a mosó lapátját a IX. kerületben. Ez is csere érett volt, komoly 1100Ft az új...
2013. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szántóvető ***** válasza:

én mert gyűjtöm őket :)

örülj hogy beindult a kocsid,katalizátort is szokás lopni.

2013. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kedves ötödik válaszoló! szerinted manapság annak kell örülni hogy nem lopták el mindenedet, mert azt is megtehették volna? hány éves vagy 10? mellesleg lopni bűn, akkor is ha gyűjtő vagy. mit szólnál, ha én a lopott telefonokat vagy lakáskulcsokat gyűjtögetnék, de amikor a tiedet ellopom és kérdőre vonsz, akkor nincs jogod elítélni, mert én gyűjtő vagyok? nőjj inkább fel, és hagyd békén más tulajdonát.
2013. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szántóvető ***** válasza:
ilyen világot élünk sajnos.
2013. febr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ki lop el egy szarrá használt ablaktörlő lapátot?"

Lehet hogy nem is olyan hülye az illető. Most lelopja a szart, eldobja, másnap meg elviszi az újat amit vettél rá. Így már nem is akkora hülyeség.

2013. febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon meggazdagszik belőle, de ha egyszer elkapom, akkor a műtétjei drágábbak lesznek, mint az ablaktörlő lapátos bevétele.
2013. febr. 3. 08:56
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ezért félek én is, mert éjszaka nem lehet kinézni az ablakon 5 percenként, mivel alszik az ember...:/ Most egy sima 5-600 forintos gumiból lévőt raktam rá, remélem ez csak nem kell az illetőnek, vagy bárki másnak...Direkt az ablakommal szemben szoktam parkolni, közúti világítótest alá, gondolván, hogy akkor csak nem oda megy egy tolvaj...Azt még hozzá sem tettem, hogy egy 4-500 ezer forint értékű autóm van, tehát nem egy BMW-ről beszélünk vagy ilyesmi...
2013. febr. 3. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!