Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra vagy Renault Clio?...

Opel Astra vagy Renault Clio? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy Opel Astra F-em (2001 évj, még 1év 3hónap müszaki ) . amelyre most jött el az idö hogy költeni kell. Kell bele 4uj gyertya, uj fekbetétek,uj vezérmüszij, olaj, a futómüvet is meg kell nézetni (elkezdett rázni,néha kanyarban rángat), és egy uj akkumulátor. Valamint szeretnék rakatni bele elektromos ablakemelöt. Ja, és a kp-zár is megkergült, a hátsók hol zárnak/nyitnak hol nem. Ez becslésem szerint közel 100ezer forint lenne, ha a gömbcsuklókat is cserélni kell ami elég valószinü.


Egy kollégám viszont most árulja a Clio-ját (2003mas évjárat, tavaly augusztusi müszakival), 320ezerért, az átirást megusznám mert üzembentartói szerzödét kötnénk. Ebben frissek a fékbetétek, erös az aksi, távir. kp.i záras, motoros ablakemelös, jó a futómü (kipróbáltam) és 4alufelnit is kapnék hozzá.


Költsek az Astára (és akkor egy nagyrészt vadiuj alkatrésszel rendelkezö autóm lenne) , vagy adjam el és legyen a Clio?



2013. febr. 12. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: Astra
2013. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolótol kérdem: mi szól az Astra mellett?


Válaszodat elöre is köszönöm!

2013. febr. 13. 19:01
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Énis az Astrára voksolok.

Indoklás: Német

Renault: Francia

Szerintem ezzel mindent elárultam

2013. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért nem érdemes annyira dicsőíteni a németeket, abban az időben tudtak ám ők is nagyszerű dolgokat csinálni (pl a Volkswagen 2.0 pd tdi motor)


A témához visszatérve:szerintem is tedd rendbe a mostani autódat, aztán majd később, mikor már gyűjtöttél több pénzt és a kocsidat már nem nagyon éri meg újra rendbe tenni, akkor érdemes egy újabb járgányt venni.

2013. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!


Döntöttem: Marad az Astra!!

2013. febr. 16. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!