Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egyéb költséggel jár...

Milyen egyéb költséggel jár az autó vásárlás a vételáron kívül?

Figyelt kérdés
El jött az ideje hogy meg kell vásárolnom első autómat. Max 300Eft 1000ccm-1500ccm ig nézelődtem. Értelem szerűen ebben a kategóriában csak a benzinesek jöttek szóba. Többnyire 90-es évekből.
2013. márc. 4. 15:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy már 8 éve van jogsim, és balesetet még nem okoztam. Ha ez számít valamit.
2013. márc. 4. 15:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Átíratás, cca 60K, biztosítás évi 20-25K, súlyadó évi 15-20K, kötelező szervizek, gumik. Egy autóra folyamatosan költeni kell.
2013. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt vágom hogy eszi a pénzt, sajnos.

Igazából a kezdeti költségekre vagyok kíváncsi, mivel egyáltalán nem vágom ennek a menetét. Tehát a szavaidból azt vettem ki hogy még 100E forintot kell a vételáron kívül költenem?! Jól értem?

2013. márc. 4. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] Itt pontosan ki tudod számolni! zöld kéz jöhet :)
2013. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Átíratás köbcentitől függ. x ft 1ccm.

uj forgalmi fix 6-7 e

törzskönyv ha kézpénzes autó. az is 6-7e

Kötelező biztosítás min ngyedévre. ez a jogsid és az autód korától meg minden hülyeségtől függ. 3-tól 15e ft ig szokott lenni negyedévre. De a netrisk kalkulátorral kitudod ezt számolni fillérre akár előrre is.

eredetségvizsgálat. 14-15e ft

Szóval mire a papír megvan egy laza 80-100 as

2013. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az a link jó, köszönöm! Ment a zöld kéz :)

A netrisken meg kell adni családi állapotom egy főre jutó havi átlag kereset meg ilyen baromságokat.. Mi köze ezeknek a kötelező biztosításhoz? De a többi infót köszönöm :)

2015. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező voltam
2015. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!