Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek bedrogoztak, vagy maguktó...

Ezek bedrogoztak, vagy maguktól ennyire szánalmasan hülyék?

Figyelt kérdés

Vagy csak simán nem tehetik meg, hogy autóval járjanak, ezért a többi autós is dögöljön meg? Szerintem nekik kéne megdögleni!


[link]


Ezt mégis hogy gondolják? 1 sávra szűkítés? Villamos? Kerékpársáv? Kiszélesített járda? Középen buszsáv? Zebrák? Lámpák? Nagy ívben balra kanyarodás?


MILYEN BAROMSÁG EZ?!


Az építkezés előtt is egyszerűen katasztrófa volt ami ott van, iszonyatos dugók voltak. Most belekezdtek ebbe az építkezésbe, jelenleg buszokkal, autókkal mindenkivel ki van cseszve. Az építkezés befejezése után mit gondolnak? Hogy csökkentenéaz ilyesmi az átmenő forgalmat? Arra kell menni az autópályához, meg mindenhez... Meg ha még el is kerülnék, mit gondolnak az autósok merre kerülnek majd? Bedugul és el lehetetlenül az egész belváros közlekedése is! Katasztrofális állapotokat eredményezhet! A közlekedés szennyezés most már egekben lesz mindenütt! Mi a tetvedékes francot képzelnek ezek??????????



2013. márc. 4. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóval többen járnak ott nem autóval, mint autóval. Ezzel szemben az autósoknak nyújtott felület jelenleg sokkal több mint a tömegközlekedésnek+gyalogosoknak járó. Most ez fog változni.
2013. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezek ellenére is katasztrofális dugók voltak arra mindig is. Az egész rohadt Rákóczi úton. És ezzel a baromsággal végleg el lehetetlenítik a közlekedést. Tiszta szívből kívánom nekik, hogy ők vagy a családjuk azért dögöljön meg, mert a szirénázó mentő amiben fekszenek, beragad a dugóba! :)
2013. márc. 4. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szépen csendben ezt is meg fogja mindenki szokni (én is), emlékszem amikor átépítették a Podmaniczky utcát és csak egy sávos lett, azt hittem sose jutunk át rajta, aztán mégsincs dugó rajta, vagy amikor a Koós Károly sétányt leszűkítették, ott is ez lett, előbb dugó, aztán már jó lett. Vagy amikor lezárták a Kecskeméti utcát...


Nappal most sem szokott akkora nagy dugó lenni az Erzsébet híd budai oldalán, egy-két hónap, aztán átszoknak az emberek másik útvonalra. Később meg majd mennek sírni azok, akik a Gellért téren laknak, hogy mekkora már a forgalom...


A legnagyobb baj az, hogy még mindig kapkodnak, előbb a körgyűrűt kellett volna megcsinálni, aztán reformálni a belvárost!


Szerintem.

2013. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ideje volt. Végre megszűnik a városi autópálya. AZ autón kívül is van élet.
2013. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ideje robogóra váltani.
2013. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Én abszolút támogatom az ötletet!!! Én is járok autóval, de főként motorral (motorral jogszerűen közlekedhetsz az autóbusz sávban) vagy kerékpárral. A mentő meg nem fog elakadni, mert az is használhatja az autóbusz sávot. Autóval pedig lehet teljesen más útvonalon is eljutni az M1/M7-hez, akár a Petőfi, akár a Rákóczi (Lágymányosi) hídon. Ideje végre másképp gondolkodni a városi közlekedésről, és amikor csak lehet, letenni az autót!
2013. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!