Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlás árból alkudni...

Új autó vásárlás árból alkudni renault fluence?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__410..


Így megérné?


Nos meg próbáltam az alkut metálfényezésen és ezt írták


"sajnos nincs annyi árrés a modellen, ami a metálfényt fedezné, elég szűkösek a kereteink. a legkedvezőbb lehetőségem 3 400 000 ft metálfénnyel."


tehát az autó ára 3340000Ft és úgy néz ki a fényezés árából engedtek 60EFt ot ez így jó szerintetek?


2013. márc. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
jó, de miért veszel újat? ... ahogy kigurulsz vele a szalonból már esett az ára 15-20%-ot
2013. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
érdemes inkább fél-1 éves autót venni kb az új árának 2/3áért, 30k km-rel.
2013. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha újat szeretne hát vegyen,az autó nem befektetés.

É5évig márkaszervízben dolgoztam,pont rönóban,és bizony akinek esze volt az alkudozott,a kereskedőn múlik meddig megy el,hiszen ő is profitál belőle,persze van egy alsó határ.Én nemrég vettem aranyékszert míg otthon voltam,elég neves boltban,vittem haveromat,merthogy én nem tudok alkudni,és szemrebbenés nélkül lealkudott egy huszast,csak pislogtam.

2013. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülni kéne, hogy van aki új autót vesz, és nagyon jól teszi. Annyi szart lehet látni, hogy ha kicsit is megteheti valaki meg kicsit is igényes, akkor simán jó választás az új. Alkudni kell keményen, több helyen kérni árajánlatot, esetleg odamenni, hogy 3,2 millám van rá. Adjátok vagy nem? Ha nemleges a válasz, próbáld meg ugyanezt máshol.
2013. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a válaszokat voltam a szalonba és hát rögtön rá is tértem a lényegre hogy másik kereskedő mit meg hogy mondott és felvázoltam hogy én nem alapszínt szeretnék és a szín árát szeretném az alapáron,a fószer meg nézte gépen hogy mennyit tehet az ügyben és 1 perc múlva kérdezte hogy akkor írhatnánk a papírokat mondom ha a fényezéssel együtt az alap ár marad akkor ige,és így a fényezés árát a 120EFt ot bele raktuk az árba és magyarán szólva bele alkudtam az árba és ez így tökéletes nekem,még a forgalomba helyezés is olcsóbb lesz picit :) Újat meg csak annak bukás venni aki pár évre veszi de én minimum 10 évre veszem az autót.
2013. márc. 14. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 650000Ft-ot alkudtam az új VW-emből :) Szóval igen lehet, akár többet is, mint 120e, bár az is számít, hogy milyen típusból, illetve kategóriából válogatsz ;)
2013. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rtrtr


Hát gondolom a tiéd az nagyobb árkategóriájú autó,én és azokból biztos többet lehet alkudni ez meg még plusz akciós is volt,amúgy egyik autó sem ér annyit amennyit kérnek érte,viszont én legalább 10 évre tervezek az autóval szóval így nem olyan bukás mintha csak pár évre venném.

2013. márc. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!