Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót lenne érdemes...

Melyik autót lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

1,8Mft-ig


Minél fiatalabb autókat próbáltam minél kevesebb kilométerrel összeszedni:

50k alatti kilométeresek:


Skoda Fabia(újabb típus)

Suzuki Swift(2005 utáni)

Opel Astra H

Opel Astra G

Opel Corsa C

VW Polo


Swiftből találtam a legtöbb kevés kilométereset.

Szerintem azért 80-90 ló elkél bárhova is megy az ember, így a Polo-nál rezeg a léc.

Még 100k kilométer alatti is érdekelne ha megéri 1-1 típus a pénzét, ha nincs jobb ajánlatotok ezek közül melyikre lenne érdemes beruházni?


2013. márc. 25. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én a Suzuki Swif re szavazok mert strapabíró alacsony fogyasztással rendelkezik és olcsó hozzá az alkatrész és még jól is néz ki
2013. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a H Astrát javaslom
2013. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja és ne feled kérdező a swift az könnyebb a pólónál így az a plusz pár ló kiegyenlítődik ráadásul a swift az pörgősebb mint apóló:)
2013. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Astra H love
2013. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért hogy astra imádók vagytok nem kéne oknélkűl lepontozni igenis a swift is van olyan jó mint az astr sőt még jobb ha úgy vesszük :9
2013. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:

Swiftem volt, mindent kibír (bár régi Swift volt)

Opel meg... Astrat vezettem, egy hulladék volt, rossz volt vezetni. Vectra jó állapotban volt, de rossz volt vezetni, Frontera jó állapotban volt, de rossz vezetni.

A Skoda sokkal jobb mint egy Opel...

Poló túl pici...


Suzuki

Nissan


Ezek olcsóbbak, strapabíróak és olcsó fenntartani.

2013. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

nyughass már,ki a retek pontozgat le téged te szerencsétlen?

Minden kérdésnél trollkodsz,belekötsz másokba.

Menjél az erdőbe fát vágni apáddal te szerencsétlen..

2013. márc. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha sokat szaladozol, és a swiftet nem venném meg.

Csak a karosszéria és a hely miatt.

Mindegyik autó nagyobb, biztonságosabb, nekem szebb is. :)

2013. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért a 2005 utáni autók már mind hozzák az öt csillagot. Opelt nem vennék, gyárilag eszik az olajat, nálam itt ki is estek a szórásból. Egy jól felszerelt swift, az mégis csak egy japán autó, még ha MO is készül. Egy pár év múlva lesz hozzá egy csomó bontott alkatrész mivel népautó, uh szerintem suzuki a befutó. VW-k is jók, de a bontott alkatrészt is aranyárban mérik hozzá, uh az is kiesik, gondolom a skodákkal ugyanez a helyzet/VW konszern/ Persze más kérdés ha tele vagy zsetonnal, de akkor gondolom nem használt autókat nézegetnél.
2013. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 7/9 majd ha felvállalod a felhasználói neved akkor ugassál :)Mert könnyű beszólogatni a suzukira ha nem érdekel hogy mit írok akkor nem szólnál meg hogy gólemezek vagy mi a faxom szóval te is ugyan úgy hibás vagy :)
2013. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!