Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen drágák a porsche...

Miért ilyen drágák a porsche autók?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a porsche autókat főleg ezt:porsche 911 turbo és cayman, szalonban kiba*zott drága, használtautó.hu-n ezek a típusok min.10 millió és még egy 1973-as porsche autó is 3 millió 200 ezer! (a használtautó.hu-n)

Miért? 4-5-6 évvel később esik majd az ára és ha igen akkor kb. mennyivel?

Úgy vennék majd egy jó porsche 911 vagy cayman-t de nem akarok majd hitelt fel venni! :(



2013. márc. 28. 19:56
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Így van! :D Ezért is fogok lelépni ! :D
2013. ápr. 16. 20:40
 32/37 anonim válasza:

Ha ez így volna, akkor minden német melós meg nyugati átlagpolgár Porscheval meg hasonló kaliberű autókkal szaladgálna.

Nyugaton is meg kell élni valamiből, fizetni kell a számlákat...


Meg persze egy ilyen autót nem megvenni a legnagyobb durranás, hanem fenntartani.

2013. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Szerintem a nyugatiaknak nincs olyan hülye szokásuk mint a magyarnak, hogy neki porsche,audi,bmw,mercedes kell mert neki mutatnia kell, hogy neki ilyen autója van és,h ogy sok pénze van. Nálunk itt Budapesten annyi ilyen német autó van és lefogadom, hogy 70-80 %-uk hitelből van!
2013. máj. 4. 14:30
 34/37 anonim válasza:

Ebben tényleg van valami , 7 éves koromtól járok nyaranta Németországba , tehát azért nagyjából rálátok a helyzetre. A németek annyi , hogy lazán megveszik a bmw-t,audit,mercit , különösebb erőlködés nélkül , itthon pedig inkább csak a látszatra mennek "hadd lássák mennyi pénzem van" közben pedig a legtöbbnek tényleg nincs annyi , mint az elsőre gondolhatná az ember. Egyébként a volt kelet német tartományokban is ugyanez a helyzet volt , tehát ez nem csak Mo.-ra jellemző jelenség. Ahogy egyesült a 2 állam , a keletiek egyből nyugati színvonalat akartak , de ez még máig se valósul meg , esetleg látszólag ! Egyébként meg bevallom én is , hogy én is inkább szeretnék majd egy jó BMW-t mint egy lerobbant vmi-t , hiába nem leszek multimilliomos , valamiért az ember vágyik a jóra , én legalábbis biztosan.


20F

2013. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Igazad van 34-es! De én nem hitelből akarok porsche-t hanem így: autókereskedők - cserebere a világkörül

Tudom, hogy lassú folyamat lenne de élvezném is! :D

2013. máj. 5. 19:50
 36/37 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Volswagen Bogarat, körlámpás, hátulmotoros, hátsókerékmeghajtásos és sokkal olcsóbb, persze nem 300 lóerő, de láttam már olyat amibe belerakta egy subaru motort :)
2013. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
No mi lett végül Kérdező? Sikerült?
2023. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!