Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap vettem autót. A tulaj...

Tegnap vettem autót. A tulaj számlát mutatott arról, hogy 2011.11 hónapban vezérműszíjat, vízpumpát és görgőket cserélt. (Kb 15e km-el ezelőtt) Ti lecserélnétek ettől? Vagy belefér még vagy 15e km nyugodt szívvel?

Figyelt kérdés
Egy év alatt kb 15e km-t teszek meg és jó volna, ha ez a kiadás jövőre maradna.

2013. ápr. 6. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen kocsiról van szó?


Én ezeket a G Astrámban 90 ezer km-ént szoktam cseréltetni, most volt nemrég a 180 ezres csere. Amúgy ez is van előírva, 90 ezer km vagy 6 év.


Ha biztos le volt cserélve és nem csak kamu számla, akkor én tuti nem cseréltetném le.

2013. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha más nem nézesd még az nem kerül sokba, s megbizonyosodhatsz az állapotáról.
2013. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni a szijat, azon látszik, hogy mennyire kopott. Ha újszerű, akkor nincs miért aggódj.
2013. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kézzel írt szervizből származó számla volt.
2013. ápr. 6. 10:41
 5/12 anonim ***** válasza:
örülj neki,megspóróltál egy kis pénzmagot
2013. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Biztos ami biztos megmutatom hétfőn egy szerelőnek is.
2013. ápr. 6. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemlehet megállapitani egy szíjon,hogy mikori vagy mennyit futott.Egyébként teljesen megkell bontani a vezérlést,hogy lássis valamit,akkormeg már érdemes cserélni.Teljesen ugyis az nyugtatja meg az embert ha maga cseréli mert akkor tuti,hogy honnét kezdheted el számolni a km-ert a következő cseréig.Én azért egy fél időszakot mondjuk 50000 km-t nyugodt szívvel beleraknék még.
2013. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az előzővel mindenben egyetértek. Én is ezt akartam írni.
2013. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor tehát szerintetek a számla alapján nyugodtan mehetek még vele egy keveset?
2013. ápr. 6. 13:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyan nincs rálátásom az anyagi helyzetedre, de egyébként is csak a saját hozzáállásomat írhatom le.


Jómagam autóvásárlás után biztosan kicserélném a komplett vezérlést. Bármilyen használt autó esetén, teljesen mind1 mit mond vagy ad a kezembe az előző tulaj. Ha nem 0 km-es szalonúj az autó, akkor vásárlás után vezérlés csere, azonnal. Eddig bevált, soha nem volt még szíjszakadt autóm.

2013. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!