Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni mit...

Autót szeretnék venni mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom milyen autót vegyek. Nem nagy viszonylag kicsi autót keresnék. 750.000ft környékén. Használtat . Évjárat minnél fiatalabb. Diesel előny lenne. Ilyenre gondolok pl. Volkswagen Polo 1.4 Diesel. Találtam két autót . Egy peugeot 206 ost és egy 4es Golfot. Peugeot jobb állapotba van. És fiatalabb.+Diesel ,de a peugeotokban nem vagyok otthon alkatrész stb. Esetleg mást ajánlanátok? Belinkelem őket. Volkswagenek előnybe vannak mert ismerősünk tud olcsón alkatrészeket beszerezni. Most jelenleg egy 2es Golfom van és már elég idős és cserére szorul.Ami ne legyen márkára semmiképp. Az a japán kocsik. Suzuki ,Toyota... Ha esetleg linket is küldtök azt megköszönöm . Itt vannak a linkek : [link] [link] Köszi előre is.

2013. ápr. 7. 01:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szívesen jóéjt
2013. ápr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk franciából a citroen nem. A többi viszont jöhet :)Még meglátom ezek a cliok jól néznek ki és egész fiatalok. Meg találtam egy nagyon jó polot . Egész olcsón
2013. ápr. 7. 02:08
 13/17 A kérdező kommentje:
Jóéjt.
2013. ápr. 7. 02:09
 14/17 Lebannen válasza:

Ne vedd a 3 "f" betűvel kezdődő autót:

Ford,Fiat és francia.


Amúgy szerintem csak német vagy japán kocsit érdemes venni,plusz Volvo és Saab. A többi felejtős.

2013. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Csatlakozom Lebannen válaszához, de a Ford fiesztát az Volkswagen- böl ál szinte, a francia autokat ha teheted mesziröl kerüld el, ha nem akarsz rá fizetni a Clio pl: nem tudsz senkit hátra ültetni mert 12-es gyerek aligférel attol

még egy matiz-ban is nagyobb hely van. pl: kettö fajta renault mastert vezetem, amit tény, hogy nagyon kényelmes

de szét húllik az egész nem beszélve az alkatrész árakrol.

a cég vett egy mastert 1.000.000-ért 60000-km után el lett

adva mert 900.000 körül ált meg rengeteg aproság amit rá kellet költeni. pedik aki vette az, auto kupec volt tuta hogy jó csak szét húlik

japán autonak olcsobbak az alkatrészei mint a fracia autohoz. én a volkswagent ajálanám mert sokal értékálobb mint pl: peugeot csak 3- golfot ne vegyél mert szétrohad alatad.

2013. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Renault 1.5 dci motorja elég beteges.

Golf IV.Hát, az sem éppen sikerszéria.

Ibiza? Cordoba?

VW technika,de nincs ára.Alkatrész tiszta vw.

Nekem 8éves lesz a cordoba.4éve nálam.Semmi baja nem volt!

2013. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
4es Vw Golfot vettem nagyon jó nem eszik sokat 1.6 os benzines 11éves ,de állapotához képest kitűnő. Van szerelő ismerősünk szerinte tökéletes. Nincs semmi baja 140e km van benne . :) 3as golf nem is lett volna mert sok vele a gond a polo meg gyengébb mint a golf. A franciát mindenki mondta ,hogy ne vegyük meg német autókba gondolkodtam. Mondjuk nem olcsók a golfok ,de találtunk jó áron szóval :) ráadásul 105le nem 75. És az 1.6-os kevesebbet is eszik mint az 1.4 mert nem kell annyira erőlködjön ugyebár. Köszi a segítségeteket :).
2013. ápr. 21. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!