Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány (B) kérdés, most...

Jogosítvány (B) kérdés, most kezdeném és fontos!?

Figyelt kérdés

Na szóval.

1996.07.29-én születtem.

Ma az iskolában felhívták a figyelmet, hogy ha felmegyünk a tanuloknak.hu-ra és ott ha kitöltünk egy tesztet, akkor ingyen KRESZ képzést kapunk otthon.

Hazamentem, megcsináltam a tesztet, sikerült és meg is kaptam a kuponkódot, amivel lehet igényelni az e-titán honlapon az ingyenes elméleti oktatást (amit elvileg otthon lehet csinálni)...

Regisztráltam, megadtam az adatokat (személyi, név, születési hely, stb... ami ilyenkor kell).

A tanfolyam a "B" kategóriás jogsira szól, 60 órát biztosít amit 180 nap alatt kell elvégezni. Azaz 5 hónap alatt. Ezenkívül az első indított órától kezdődően 9 hónap alatt le is kell vizsgáznom (ez elvileg valami újított törvény lesz).

A rendszer kiírja, hogy a megkezdhetőség határideje 2015.04.24.

Oké.

Kérdés:

1.) Az orvosi papírok (alkalmassági) mikorra kellenek, hova kell adnom, stb.?

2.) Ha lepörgettem a 60 órát hova kell mennem vizsgázni KRESZ-ből (elméleti részből)?

3.) Mennyibe kerülnek azok az orvosi papírok?

4.) Kapok a vizsgáztatónál egy papírt? Innen, ha sikeresen levizsgáztam bárhová mehetek gyakorlati órákra?

Előre is köszönöm, lehet, hogy még lesznek kérdések!


2013. ápr. 24. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nos, bár én rendes oktatónál tanultam, ők intézték a papírokat, az orvosi meg kb 7ezer volt asszem.
2013. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az orvosi miből áll?
2013. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ezzel most nem mentem sokkal előrébb. :)
2013. ápr. 24. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:

az oldalt ahol regisztáltál ott keress valami elérhetőséget ha nincs akkor keress fel egy autós iskolát szerintem segiteni fognak de ha ez sem megy akkor viszont a közlekedési hatóságot keresd fel nekik van internetes oldaluk is ahol elég jól tájékoztatnak dolgokról.

Sok szerencsét !!!

2013. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvosi papír 7000 forint körül van. Ezt az autós iskolának kell leadnod, ahol tanulsz. Ők intézik a KRESZ vizsgát is, méghozzá a helyi közlekedési hatóságnál. Ha levizsgáztál, akkor felhívod az iskolát, közlöd, hogy megvan a vizsga, készen állsz a gyakorlati oktatásra. De azt hiszem, h ez orvosi papír nélkül nem fog menni, szóval az az első.
2013. ápr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na akkor nézzük sorjában:

Főoldal:


"Regisztrálj + végezd el a tanfolyamot => e-kuponkód


e-kuponod felhasználásával hozzájuthatsz egy,

a jogosítványhoz szükséges ingyenes "KRESZ" tanfolyamhoz"


Az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy az e-learning elvégzése után kaphatsz egy ingyenes lehetőséget valamelyik autós-motoros iskolában.


"Ha kíváncsi vagy a részletekre, ide kattintva olvashatsz róla!"


Nos, odakattintva ezt találtam:


"A projektet támogató weboldalon (www.tanuloknak.hu) kívül az iskolák, pedagógusok és a tanulók számára a projekt idejére (2013. június 18-ig) telefonos ügyfélszolgálatot biztosítunk, amelyet – munkaidőben – a +36 (1) 510-04-94 telefonszámon lehet elérni."

2013. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!