Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak nekem nehéz éjszaka...

Csak nekem nehéz éjszaka tükörből tolatni olyan helyen, ahol nincs semmi utca világítás?

Figyelt kérdés

Alig látszanak az árkok, meg oszlopok az út szélén.

Múltkor majdnem rátolattam egyre.

A tükörbe kb semmit nem látni.

Meg lehet ezt szokni?



2013. máj. 19. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem látni semmit, akkor nem egyszerű. De ha mondjuk mielőtt beszállsz körülnézel, akkor megkönnyíted az életedet: a virágtartók, oszlopok, kerítések nem vándorolnak számottevő mértékben pár perc alatt - természetesen nem szabad csak emlékezetből tolatni, de legalább tudod mire kell figyelni. Meg gondolom nem százmétereket fogsz tolatni, hanem max. két autóhossznyit.

Esetleg ha állandóan éjszaka tolatsz és sokat, akkor meg lehet kockáztatni egy kiegészítő tolatólámpa felszerelését is.

2013. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Másnak is hidd el.

Egyébként a kutya félig tényleg ott van elásva, h már a beszállás előtt ( és nem csak éjszaka)érdemes szétnézni, h milyen tárgyak vannak a közelben, felmérni a távolságokat stb.

2013. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor kapcsold be a vészvillogót, az is sokat segít a világításban.
2013. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!