Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem van e36 os 316im még a...

Nekem van e36 os 316im még a vezérműszíjas fajtából. Szeretnék állítani a gyújtásán, mert nem az igazi, de nemtudom hol lehet forgatni az egész gyújtást. Tudnátok nekem segíteni ebben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, inkább bele se fogj.
2013. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Èrtek hozzá, mivel ez a szakmám. Csak konkrétan bmw t nem csináltam még. Tudom hogy stroboszkóppal kell beállítani.. De nemtudom hogy hol lehet forgatni az egész gyújtást. Mert volt egy mazdám elötte, ott két csavar az forgott az egész. Ennél nem látok ilyen lehetőséget. De barátom, ha te értesz hozzá akkor szépen megkérlek írd le, ha nem, akkor még ne irogassál rendben? ;)
2013. máj. 23. 04:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy ez nem hall jeladós hanem rotoros. Szóval elméletileg lehet állítani rajta valahogy.
2013. máj. 23. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!