Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik BMW szériák "menők"...

Melyik BMW szériák "menők" Magyarországon a fiatalok körében? Melyikkel lehet "menőzni"?

Figyelt kérdés

Mindig mesélik nekem, hogy van egy ismerősök, akiknek mit tudom én melyik 3as, 5ös, 1es BMWje van. És kimennek vele beton placcra driftelni, meg gumit égetni, meg 100 al szoktak menni éjszaka vele... És milyen nagy szám.

És sose tudom megjegyezni, mert mindig azt akarom, hogy megnézem a neten, hogy milyenje van akkor.

Melyik szériák lehetnek azok, amikor mesélik, hogy a haveruiknak vadiúj BMWje van?

Melyikek azok a fiatalos Sportos BMWk amit a 20-30 évesek vesznek "menőzni"?



2013. máj. 22. 21:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Főleg hogy 1 db normálisabb gumi 50.000 ft től kezdődig és kel rá négy :)
2013. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

A "BMW" és "menő" szavakra nekem csak az ugrik be, hogy méltóságteljes nyugalommal gurulgatni egy patikaállapotúra restaurált E23 745 cápával. Gumifüstölő boyracerből minden sarkon van kettő, egy ilyen járhánynak már utánafordulnak.

Sugárzik belőle a "tudnék gyorsan menni, de nem akarok"


[link]

2013. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%

macilaci08!


Ajánlom neked egy BMW-s találkozót, egy baráti köri Kakucsringet, vagy egy sima utcai találkozott. Akkor megérted miért mennek keresztbe éjszaka, nem menőzésböl... az ÉLMÉNY ami fontos, hogy a sor6 és a hátsó kerék akár egy rántással is keresztbe lehet tenni az autót, lefossák hogy per pillanat alatt az átlagfogyasztás mennyi, a gumi milyen állapotban lesz, ez egy életérzés.


#9

530D-vel igazad van nem lehet driftelni, kerregő olajkálha csak autózásra való nem élmény autónak :)

2013. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Ki is dobdtam, hát sz@r :P
2013. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

Az orrom előtt történt:


Városban kukáskocsi gyűjti a szemetet. Házról-házra ahogy kell. Ugyanabban a sávban mögötte jön egy bmw (nem a legújabb, asszem 3as széria de nem biztos), kemények vagyunk, kicsi a p.csünk (tizenpáréves srác), majd nagy gázzal megelőzzük. Ahha csak a nagy gázból annyi lett, h kipördült a hátulja át egészen az út másik oldalán lévő 1 méteres szintkülönbségű árokba. A szemetesek jól kiröhögték és továbbmentek. Mondanom se kell, hogy mi se tettünk másképpen :)


Megérte?


Szóval "menőzzetek" csak, mert vmiben meg kell halni..

2013. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát a régiből mindegyiknek nagyon nagy a vezetési élménye.

Régen utáltam az ilyen BMW-ket, de mióta volt alkalmam egy ilyen BMW-ben ülni, azóta konkrétan szerelmes lettem ezekbe a tipusokba. Egyébként a legelterjedtebb boyraceres BMW-k az E30-as, E34-es, E36-os, és az utolsó igazi BMW az E39-es.

Egy vadiúj BMW is nagyon jó lenne, de azért azoknak már nincs meg az a feelingje, mint a régieknek.

2013. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyen BMW-s "menőzésben" az a vicc, hogy azt hisz magáról az illető mekkora császár, közben meg aki látja kiröhögi, hogy ki ez a szánalom itt a 20 éves kettérohadt B N V-jével..
2013. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%

macilaci: válaszodból kiderül, hogy te maximum a közlekedést éled meg élményként, nem az autózást. Különböző emberek vagyunk különböző értékrenddel ezért próbáld meg elfogadni, hogy valaki élvezi a visszakettőcipővégig élményt, mivel az olyanok mámort éreznek a gépszörny üvöltését hallva (jómagam is ide tartozok), és sajnálom, hogy neked nincs meg ez az élmény.


utolsó: nekem is van egy bmw e36 coupé-m. mindenből a legjobbat kapja, mivel ő a második szerelmem, és meg is hálálja, de a kor meglátszik rajta. egy darab ültetőrugó, vasalódeszka, kristálylámpa nem volt és soha nem is lesz rajta, de a kor kiült a ki testére amit meg is csináltatok amint meg lesz a kellő fölös összeg. de egy BMW akkor is BMW marad, ha már ki sem látszik a leveles rozsda alól. A VILÁG LEGJOBB AUTÓJA, és egy olyan valaki aki igazán tudja értékelni az autókat, meglátja a legutolsó széthajtott cigányteknőben is a letünt szebb napokat és elmorzsolja azt a könnycseppet a szeme sarkából. nem az autó hibája ha rosszul tartják hanem az idiótáé aki nem képes értékelni. a bmw élményautó, de képes luxust is nyújtani egyben a sporosság mellé, típusától függetlenül, legyen 1.6-os e30 vagy 5 literes e38, azonos kategóriábal überel mindent. A BMW egyenlő a szerelemmel, és aki tudja hogyan álljon hozzá, az tudja, hogy A-ból B-be utazásra épp oly alkalmas, mint keresztben megtenni a Budapest-Miskolc útvonalat, 180-al

2013. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Látom a bmv fanok lelkesen osztogatják a piros pacsikat így tovább ! :D
2013. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!