Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes régebbi Alfa Romeo-t...

Érdemes régebbi Alfa Romeo-t venni?

Figyelt kérdés
Most a 145-ös vagy 146-osra gondolok. 1.9JTD motorral néztem ki párat. Szerintetek érdemes ilyen kocsikat ennyi idősen (15 év körüliek) még megvenni? Vagy ezek már általában szét vannak hajtva?

2013. jún. 5. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy érdemes-e azt nem tudom. De hogy rajtam kívül sokan nem vennének ilyen autót az tuti :D
2013. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mint minden 15 éves dízelben ezekben is benne van már egy laza 3-500E km. Persze az óra 186 és 219E között lesz valahol.
2013. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És a benzines motorokkal szereltek jobb vételek lehetnek? (1.8, 2.0)
2013. jún. 5. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Épeszű ember nem vesz alfát de főleg nem régi alfát. Azt csakis szerelemből, mivel észérv nincs mellette.
2013. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt tényekkel is alá tudod támasztani, vagy csak mástól hallottad?
2013. jún. 5. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényekkel is alá tudom támasztani. Nem keveset jártam alfa talikra is. Nem fikázásból írtam a válaszom... De nem muszáj elhinni.
2013. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Na emberek akkor szeretnék beszélni nektek az alfáról! Óriási nagy butaság ha azt mondja valaki,hogy alfát okos ember nem vesz! Miért is? Mert talán gyakran kell szervízbe vinni vagy drága az alkatrész? Nekünk 6 éve van 156 1.9 JTD. 320 ezer kilométerrel! 180al vettük! Azóta a vezérlés meg olajcserén kívül mást nem kellett csinálni! Fogyasztása 5-6 liter 2 ezer forintokból egész nap elkocsikázok arról meg nem beszélve hogy 2 ezres fordulatnál ha megtaposod tapadsz az ülésbe! Tudjátok miért olcsó? Azért mert mindenki fél tõle megvenni! Nem hiába ez nem tömegautó mint a sok német hulladék! Van egy VW 5 golfunk is 0 kilométerrel vettük idáig 6szor volt szervízbe!Akkor mirõl beszélünm emberek? A kényelemrõl meg nem beszélve. Full bõr belsõ klíma légzságok ülésfûtés és sorolhatnám egy 13 éves autónál de mindenhol megnézik és nem nagyképûségbõl mondom! Számtalanszor volt már hogy odajöttek nézegni és hogy beleülhetnek e! A golfal nem is szeretek járni mert olyan érzésem van mint ha egy trabantban ülnék! Budapesten ahol ferrarik járnak az aréna pláza parkolóba ugyanúgy megnézték mint ha azzal lennénk! Ha valaki mondaná nem hinném el de miután saját bõrömön tapasztaltam ezért beszélek róla! Csak ajánlani tudom neked ezt a márkát! A benzinesekrõl annyit hogy sokat zabálnak! És bátran merj ilyet venni!
2013. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, tökéletes példa a szerelmes emberre. Golf neki olyan mint egy Trabant, de az aréna parkolójában alfával megnézik mint a Ferrarit :)
2013. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
De itt nem csak arról van szó! Fél millió forintot költöttünk arra a szar golfra meg mennyi idegességet megettünk vele mert persze új autót kell venni! Az alfáról nem is hallottunk csak bátyámnak a haverja vett alfát azóta meg nem tágítunk! Beleültem de azt mondtam ezzel elmennék a világ végére! A golfban meg 50 km után leszakad a derekam! Ja hozzá kell tennem hogy kb annyira vigyázott rá az elõzõ gazdája mint ha céges autó lenne! Nem bántuk meg hogy alfát vettük sõt a következõ autóm is az lesz. Ültem ford focustól kezdve a 7es BMW-ig de nem leptek meg!
2013. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem rosszak az alfák , de amit az előttem hozzászóló leírt az kicsit öntömjénezésnek tűnik.Most én is írjam le,hogy egy olyan autót hajtok úgy amitől sok alfa széthullot volna már?
2013. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!