Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes régebbi Alfa Romeo-t...

Érdemes régebbi Alfa Romeo-t venni?

Figyelt kérdés
Most a 145-ös vagy 146-osra gondolok. 1.9JTD motorral néztem ki párat. Szerintetek érdemes ilyen kocsikat ennyi idősen (15 év körüliek) még megvenni? Vagy ezek már általában szét vannak hajtva?

2013. jún. 5. 15:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Véletlenül sem akartam kommentháborút kirobbantani. :)

A tényes visszakérdezésemet sem kötekedésnek szántam, csak pont hogy személyes tapasztalatokat szerettem volna olvasni róluk, ezért kérdeztem, hogy volt-e neked. Ha kötözködésnek vetted, bocs.


Igazság szerint én azért nézegetem az Alfa-kat, mert szépek, sportos kocsik, és mindig is tetszettek. Most persze ideírhatnám, hogy a BMW-k is tetszenek, sőt, a Galant-ok is, de azok kicsit magasabb árkategória.


De térjünk vissza a kérdésemhez. 145-ös vagy 146-os 1.9JTD motorral (esetleg 156-os szintén dízel). Valakinek konkrét tapasztalata?

2013. jún. 6. 11:30
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Közel egy éve vettünk 13 éves 146-ost 1,9 JTD-t. Régebben meg is volt törve, folyamatosan csináltatjuk rajta, amit az előző tulaj elhanyagolt. De semmi mással nem lepett meg, max. azzal, hogy télen is mindig pöccre indult. Én nagyon ajánlom, de tény, hogy mostanában kevesebbet eladó van belőle.
2013. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!