Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszélyes egy simson...

Mennyire veszélyes egy simson a sportmotorokhoz képest?

Figyelt kérdés
Szerintetek engedhetem 13 éves lányomnak hogy néha eljárjanak motorozni a barátival? Természetesen ő csak utas lenne.
2013. jún. 6. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Na most kezdjük ott, hogy segéd motorkerékpáron utast nem lehet szállítani...szerintem megválaszoltam a kérdésed.


Ja, és még valami: egy Simson-on is simán meg lehet halni.

2013. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
utasként nem
2013. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát egy simosnnal 2 személlyel nem tud gyorsan menni. Tehát ilyen szempontból kevésbé veszélyes.

Na de ha SMKP-val akarnak 2-en menni akkor gondolom a forgalmat kerülni fogják(mivel hogy hivatalosan utast nem szabad szállítani SMKP-n) tehát itt a sofőrön múlik a dolog. Ha jól tud motorozni akkor nem sok baj érheti.


Én a helyedben elengedném. De csak akkor ha van normális bukó. Meg psrsze hosszúnadrág és normális zárt cipő. Ha esetleg elcsúsznak ne a bőre kopjon(persze erre kicsi az esély, de jobb félni mint megijedni)

2013. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, hacsak nem akarsz a kapitányságra menni érte ha elkapják őket a rendőrök. Tizenéves sofőr mögé meg még saját magam se mernék felülni...
2013. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mert gondolom a lányodhoz képest a sofőr se lehet sokkal idősebb

Amikor ismerős elvitt engem a gyorsaságijával 15 éves voltam, úgy ment végig mint a hülye és ezért kaptam egy nyakast, mert ha tudom hogy cefetül fog menni minek egyeztem bele, Apu azt mondta egyébként nem haragból vágott nyakon hanem mert ha baj lett volna nem tudna elszámolni itthon, megjegyzem ez találkozón volt, Apunak is nagy motorja van de mindig felelősen megy a mai napig ha valakit visz, Most meg úgy kell néha rászólni hogy kicsit kapcsoljon bele :)


Tehát kis motorral is meglehet halni, de törésekkel is megúszható a dolog, függ attól mennyire gyorsan mennek ezekkel a kicsi teljesítményű motorokkal

Különben halt már meg ember segédmotorral

20/F

2013. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy jogosítvány sincs sok azoknak a barátoknak...

Semmiképpen sem engedném a lányomnak, hogy így motorozzon.

Inkább én viszem el, és már alig várja, hogy lehessen jogosítványa.

2013. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!