Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MOTOROSOK! Ülésmagassággal...

MOTOROSOK! Ülésmagassággal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Eddig többnyire robogókat vezettem, de nem rég fejeztem be A2-t.

Szeretnék egy Kawasaki Ninja 300-at, csak félek, hogy a magasságom lehetetlenné teszi(167cm) ráadásul lány is vagyok de nem ilyen vézna típus.

Az ülésmagasság nem állítható?

Van esélyem ilyen alacsonyan vezetni egy ilyen motort?

Nem okoz ez gondot mondjuk piros lámpáknál?

Nagyon hálás lennék ha segítenétek nekem, mert nagyon félek emiatt..



2013. jún. 16. 21:02
 1/8 anonim válasza:

A 300-as Ninja viszonylag kicsi, és ha nem vagy vézna, a kb százhetven kilójával elbírod, ha kicsit rövidebb a lábad és kicsit oldalra is dől. 10 évesen kezdtem el motorozni, a lábam képzelheted meddig ért. A motor konkrétan feküdt, ha a lábam le kellett tenni :D A magasságod meg elég a Ninjához, főleg hogy úgy tudom, a 300 a legkisebb típus.

17/L

2013. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
785mm-s ülésmagassága van, valóban nem a hegylakóknak készült.
2013. jún. 16. 21:18
 3/8 anonim válasza:
Na látod, konkrétan mint egy robogóé :)
2013. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak a súly mégis más
2013. jún. 16. 21:20
 5/8 anonim válasza:
Igaz, de képzeld el engem, száz kilós motort tartok 41 kilóval és 160 centivel. Két éve olyat estem vele, hogy a száz kiló egy az egyben rám vágódott. Akkor ha nem vagy vézna, simán elbírod a Ninját :)
2013. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen motort vezetsz?
2013. jún. 16. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden valószínűség szerint meg fogod tudni tartani. Legfeljebb kicsit izmosodik a vádlid a szezon végére - bár az idő nagyobb részében úgyis a lábtartón van az ember lába, nem? :)
2013. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félned töle, el fogod bírni :) Az ülésmagasság viszonylag alacsony, és a 170kg nem olyan sok, hogy ne lehetne megtartani. Hajrá! ;)
2013. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!