Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 3 GTI 8v-be szeretnék...

VW Golf 3 GTI 8v-be szeretnék klímát tetetni?

Figyelt kérdés
Az alábbi kérdésem lenne: hogy ha gyárilag nem volt benne, és megveszek egy komplett bontott rendszert, akkor az gond nélkül beleilleszthető az autóba? Teljesen mindegy hogy digitális vagy manuális a kezelőpanel? Illetve GTI-hez más klíma kell mint egy sima mk3-ashoz?

2013. jún. 22. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rá tudod tákolni a motorra a klímakompresszort ( aminek simán mennie kell, mert a GTIket is szerelték klímával ) akkor szerintem nagyjából gond nélkül beszerelhető.
2013. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helló!

Én pont egy 2.0 8 V GTI 3 as golfdot bontok! Az enyém gyárilag manuális klímás volt... 1:1 ben feltudod rá tenni a klmíát, de ahoz kell klímakompresszor tartó konzol is... Igaz én már elkezdtem bontani a klímát, de ha érdekel még meg van a : tartókonzol, klímakompresszor, klíma szelep, meg a lecsapoló tartály :)

2013. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
GTI mk3 ugyan az.... mind a kettő 3-as golf.... ha saját magad csinálod a klímaberakást akkor 1 nap alatt bőven be lehet rakni és akkor spóróltál magadnak kb 15-20 ezret :)
2013. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!