Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet Angliábol behozni...

Till József kérdése:

Hogyan lehet Angliábol behozni Magyarországra autót?

Figyelt kérdés
Na konkrétan arra vagyok kiváncsi,hogy angliábol hogyan lehet behozni autót,,mármint papír ügyben,,és szálításban is..Ja meg persze ,hogy magyarországon,angol rendszámmal,mehetek e?,És itt magyarba milyen papírok kellenek,hogy akadálymentesen,tudjam vezetni az autót,.Lécci valami hozzáértő ember válaszoljon,hülyeség nem érdekel,,Köszi!!
2013. jún. 22. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
regisztrációs adót befizeted, vizsga, eredetiség,rendszám. kocsitól függ, de kb 500e be megáll.
2013. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hello,én kint élek Angliában,hivatalosan 1 napig tartózkodhat otthon magyar allampolgar kulfoldi autoval,ha tudod igazolni hogy van kint munkahelyed,bejelentett lakcimed,es a biztositast lefordittatod hivatalosan magyarra akkor 30napig.auto hazaszallitas 1500kg-ig 450 font,jobban jarsz ha labon viszed haza,a kompjegy elore vasarlassal 39font,autopalya matricara csak az osztrakoknal lesz szukseged.lepapirozas 150-190eft minel ujabb annal kevesebb,minel magasabb az euro besorolasa.pl. 2003as bmw e46 1.8 benzin 150eft.remelem segitettem.
2013. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek..Tehát akkor ugy éri meg ha azzal jövök haza.És mivan akkor ha én nem kint dolgozok,és nincs ott bejelentve lakhelyem,,hanem eggyszerüen Angliába megveszem,az autót és magyarországon szeretném haszálni,magyar lakhelyel,De persze Angol rendszámmal.Mert egy csomo ilyen autót látok.
2013. jún. 23. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Kollegamat 40ezerre buntettek meg Gyorben,meg haza sem ert a biztositasi papir miatt,otthon nem hasznalhatod semmilyen kulfoldi rendszammal ha nem tudod igazolni hogy munkavegzeshez kell,nezd meg a neten ird be a google-be,plane egy 300loeros dupla turbos,cooleres auto egyebkent is feltuno.

Skyline-t akarsz?van itt annyi mint a rosseb

2013. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) igen Skyline gtr r34-et akarok.Mert itt magyarba eggy darab sincs.Vagyis lehet van,de 2-3 max.És akkor én Kb:olyan 4 millioért vennék ott kint eggyet,akkor nekem még mennyit kéne kb ráköltenem,hogy normálisan tudjam használni,és ne büntessenek meg?
2013. jún. 23. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
regado kalkulatoron nezd meg,de hogy euro hanyas kategoriaba tartoznak azt nem tudom hogy lehet kideriteni,jobb kormannyal veszelyes am otthon veretni
2013. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a jobb kormánnyal nemhiszem ,hogy gond lenne,már vezettem,Csak az előzés eggy kicsit vészes,de amugy nem:)Na ezt megnézem ezt a kalkulátort köszi!!:)
2013. jún. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!