Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az hogy lehet, hogy vezetés...

Az hogy lehet, hogy vezetés előtt tiszta ideg, meg stressz vagyok, de amint beülök az autóba, elindítom és az első méter megtétele után halál nyugodtan vezetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdő vagy?Különben természetes,majd egy idő után el fog múlni ez is ha jobban belejössz.
2013. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, kezdő

csak addig van ez, amíg el nem indul az autó és amint már elindul, semmi bajom

2013. júl. 8. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz rendesen figyelni vezetés közbe és nem vagy sík ideg hogy félsz hogy valamit elrontasz akkor semmi baj.
2013. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, amíg el nem indulok, streszelek, mi van ha nem engednek be sávváltáskor, átcsúszok egy piroson stb. Viszont amikor elindulok akkor már tök nyugodt vagyok, rájöttem, hogy annyira koncentrálok, hogy nem érek rá parázni menet közben :D
2013. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így van, de más okból. :)

A napi stressz (melóhely) után kifejezetten nyugtató a kocsiban ülni, és vezetni. Nekem ez olyan, mint ha jógáznék. :D

Imádok vezetni. Csak az a rohadt benzin ne kerülne ennyibe...

2013. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ja én is így vagyok, hogy nagyon rákoncentrálok a vezetésre. Ha beteg vagyok, vezetés közben úgy érzem, mintha semmi bajom se lenne, viszont ahogy leáll a motor, rögtön érzem, hogy 2x olyan rosszul vagyok.....

Hihetetlen mire képes az emberi szervezet, és az emberi agy

2013. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!