Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nektek ki volt a vezetés...

Nektek ki volt a vezetés oktatótok (név szerint) és melyik sulinál van ez az oktató. Illetve hogyan ítéled meg őt. Jó vagy rossz? Kedves vagy bunkó?

Figyelt kérdés
A kérdést azért szeretném feltenni, mert azt olvasom, hogy sokan görcsösen mennek vezetés órákra az oktató bunkó, ordibálós, lekezelő stílusa miatt. A másik tábor viszont szívesen emlékszik vissza és kedvesnek, türelmesnek írja le az oktatóját. A válaszaitok segíthetnek majd az új tanulóknak az oktató kiválasztásában. Köszönöm előre is.

2012. okt. 20. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Oktatót nem írok, Pesten tanultam. Sokszor idegesített én sokszor bunkóbb voltam vele, mint ő velem. Ma már egyedül vezetek és hálás vagyok neki. Úgy megtanított sok mindenre, hogy csak most veszem észre, mióta egyedül közlekedek :)
2012. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A csepeli ATI-nál vizsgáztam, az oktatóm valami László vagy Béle, vagy mittudomén, kétszer alálkoztam vele!

Meg rég is volt 1986...

2012. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom jó-e, korrekt-e csak úgy egy nevet kiírni, én megírom priviben, ha valakit érdekel. Dekmár autósiskola (Bp.), szerintem szuper volt az elméleti oktatás is, és az autósoktatóm egy türelmes angyal.
2012. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

18mk az iskola, az oktatóm Kati (a vezetéknevét nem tudom) Én nagyon szeretek hozzá vezetni járni, és alig várom, hogy mehessek megint :) Jókat beszélgetünk, nevetünk, nagyon jól tanít.

24/L

2012. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben végeztem 1 hete a 'B' kategóriás jogosítványommal, az ATI autós iskolánál. Az én oktatóm egy 45 körüli Férfi volt, aki mellesleg 30 éveseket meg hazudtoló fiatalossággal és lendülettel oktatott Engem. Minden órára örömmel mentem, sokat beszélgettünk egyéb témákról is, nem csak a "tananyagról". Teljesen, mintha egy haverja lettem volna. Mellesleg sikerült is a forgalma vizsgám is elsőre, pót óra nélkül, úgy mint a többi vizsga. Szóbeli oktatáson oktatott minket 1x, szimpátia alapján választottam őt a lehetőségek közül, nem pedig az autó miatt. Ha valaki Debrecenben szeretne jogosítványt csinálni, az nyugodtan írjon nekem üzenetet, szívesen segítek!
2012. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én az ABC autósiskolánál tanultam, Érden. Nagyon elégedett voltam az oktatómmal. Nagyon kedves, és elképesztően türelmes volt, még akkor sem szólt egy rossz szót sem mikor majdnem összetörtem az autót az első órák egyikén egy sávváltásnál. Teljesen nyugodtan kezelte a helyzetet, bár gyanítom számított rá, hogy baj lesz :) és már bele is nyúlt. Én nagyon megijedtem, legszívesebben félre álltam volna kicsit lenyugodni, nem hagyta. Amiért így utólag hálás is vagyok, mert lehet hogy akkor soha többet nem ülök vissza a volán mögé. A nevét nem írom le, de ha valakit érdekel, annak privátban megírom.


Bár más téma, de azért megjegyezném (mert rengeteg rémhír kering róluk), hogy nekem még a vizsgabiztosokkal is pozitív élményem volt. Első alkalommal ugyan megbuktattak a 45. perc környékén, de jogos volt. A vizsgabiztos rendkívül korrekt volt, és kedves. Elmondta milyen apróbb hibáim voltak és elmondta mik az erősségeim. Második alkalommal is egy normális vizsgabiztost fogtam ki, nála átmentem, és adott néhány jó tanácsot is a jövőre nézve.

2012. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Szerintem azért nem probléma a neveket is leírni, mert az oktatók nagy része is hirdeti magát. Az oktatás egy szolgáltatás, amiért sokat fizetnek a tanulók, ezért úgy gondolom joguk van tudni, hogy milyen az az oktató akit választanak. Természetesen ha valaki nem szeretne nevet írni, nem baj.
2012. nov. 5. 08:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Szabó Levente az oktatóm, és nála jobb, nyugodtabb oktatóval még nem találkoztam! Kék T Autósiskola, Pécs
2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Mystic930405:

Köszönöm hogy megírtad az oktatód nevét és hogy nyugodt szívvel ajánlod másoknak is, azthiszem én is őt fogom ezek után választani ha sikerül az elméleti vizsgám. :)

2015. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kalmarban csináltam vacon, privátba írok nevét de itt nem akarom. Szerettem, jofej volt, nem kiabalt soha, mindig viccesen próbált leszolni és mindig jókat beszelgettem vele, mondjuk én már ismertem öt régebbről, de mióta egyedül kozlekedek azért jobb😄
2022. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!