Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M kategóriás jogosítvány-város...

M kategóriás jogosítvány-városi vezetés-hogy lesz?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy az első forgalmi órán majd az oktató a fülünkbe mondja hogy most jelezzetek jobbra...most soroljatok be? Tehát az első órán segít?Vagy rögtön azt mondja hogy az első lehetőségnél forduljunk jobbra és akkor már magamtól kell mindent?

2012. nov. 4. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első órán megmutatja a motoron mi hol van és mit, hogyan kell csinálni. És az első óra a rutinpályán lesz és irányítani fog.
2012. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csak az első óra van a rutin pályán, mivel motoros jogsiknál van rutin vizsga is, szóval van pár kötelező órí rutinon is.


Aztán ha a rutin vizsga megvan akkor mehet a forgalom, itt minden óra elején és vizsgán is kapsz egy rádiót meg egy fülest, az oktató meg mondja hogy mikor merre menny, és mit cseszel el meg mit csinálj és mit ne csinálj.

2012. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kicsit off:

Ezen a fülhallgatón rádió kombón, tudok én is visszajelezni neki, vagy csak hallgatok mit mond az oktató?

2012. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak hallgatod mit mond.

Tudod, az utasításokat végrehajtani kell, nem kommentálni :D


De viccet félretéve az oktató elmondja hogy mit csinálj ha valami gond van.

Ha meg nagy a gond akkor meg egyszerűen félreállsz. Ezt még tilosban is megteheted. (legalábbis nekünk ezt mondta az oktató)

2012. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D hétfőn voltam forgalomba..de nagyon meg voltam tőle ijedve ezért itt kicsit érthetetlenül feltettem a kérdést hogy ...:))
2012. nov. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!