Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy küzdjem le a félelmemet,...

Hogy küzdjem le a félelmemet, hogy belém fognak jönni?

Figyelt kérdés

Ma volt a 2-ik órám kint a forgalomban és az út kereszteződéseknél gyakoroltunk. Mikor balról jönnek mindig megállok mert félek,hogy belém jönnek pedig nekem van elsőbbségem. Mai nap csak egyszer engedtek el (nekem volt ekkor is elsőbbségem)többi mind simán elment előttem.Mert én hiába tartom be a szabályokat ha nekem van elsőbbségem és akkor is belém jönnek..

Másnak is volt hasonló gondja,hogy félt?


2013. júl. 12. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én 2 napja tettem sikeres forgalmi vizsgát, de nagyon jól emlékszem az 1. 10 órára mikor még abszolút nem tudtam vezetni. Mi először egy tanpályán gyakoroltunk kormányozni. 2-ben gurultunk 8-as alakban. De a tanpályához úgy kellett oda vezetnem, hát majd befostam mikor az oktató 3-ba meg 4-be kapcsolt. Azóta már majdnem úgy megy, mint a biciklizés. Az oktatót meg fog tanítani mindenre, többek közt arra, hogyan védd ki a hülyéket meg majd Te is ráérzel.
2013. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mennek beléd, ne aggódjál, féltik a járgányt :D Legyél kicsit határozottabb. Ha lámulsz, akkor sajnos eltaposnak. Amúgy meg seperc alatt bele fogsz tanulni:)
2013. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát!:)
2013. júl. 13. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez úgy van hogy ha látom hogy a jobbról jövő megáll és csak néz mikor elsőbbsége van akkor Én nem állok neki kézjelekkel magyarázni hogy "gyere lányom neked van elsőbbséged.." hanem fogom és már ott sem vagyok Ő meg gondolkozzon hogy mi lehetett a gond.

A másik. Tudod milyen jól fizetnek a biztosítók a törésre? Nem véletlenül élnek ebből c-tipusú honfitársaink. Még valami. Ha megyek egy kereszteződésben Én NEM SZOKTAM BALRA NÉZNI!!!!Hisz NEKEM van elsőbbségem!

2013. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 audiofly ***** válasza:
4#-es hozzászóló az már régen rossz ha te sofőr létedre nem nézel balra. Nekem mindig is azt tanították, hogy akkor van elsőbbségem ha meg is adják!
2013. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!