Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hajtogatják azt az...

Miért hajtogatják azt az ökörséget hogy a régebbi suzuki swiftben kötelező meghalni? (videók lent)

Figyelt kérdés

Itt a suzuki swift töréstesztje:


http://www.youtube.com/watch?v=Gt-EZkXpWds


És itt van néhány kortárs kisautó töréstesztje:


Opel Corsa B:


http://www.youtube.com/watch?v=jF_T2iknIJg


Renault Clio 1:


http://www.youtube.com/watch?v=lWtR3wb3XeM


Fiat Punto 1:


http://www.youtube.com/watch?v=nG8R4Guin80


Ezeket látva felmerül bennem a kérdés: A Suzukit miért szidják ennyire????? És miért mondják azt hogy ebben tuti meghalsz??


2013. júl. 20. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert egy ilyen csattban elég nagy eséllyel meghalsz. Persze a másik háromban ugyanúgy meghalsz :D
2013. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez így igaz! De akkor a másik háromnál miért nem emlegetik ezt olyan nagy elánnal?
2013. júl. 20. 20:51
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Számszerűség, tudatlanság. Több a swift az utakon mint a clio. Logikus h többet is balesetezik, logikusan több az olyan amiben meghalnak. Sajnos nem logikusan gondolják végig, s aszondják megint a swift. Meg lehet szidni... De ha tudnák hogy az egyik legmegbízhatóbb autó, jaja a bömös is több nyavaját bekap 15. Életévére, ha tudnák hogy olcsón fenntartható, s igen nem a fullos volvóval kell hasonlítani a törést, hanem egy hasonló korú és kategóriáju autóval, akkor meglepődnének. Egy swift tulaj.
2013. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Azért komám mert tényleg meghalsz benne. És attól hogy van a kortárs autók között ugyanolyan szar mint a suzuki attól az még nem lesz biztonságosabb.
2013. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Vagy itt egy 2es golf:


http://www.youtube.com/watch?v=CyzCswJ_tkk


Ez majdnem még rosszabb mint a többié de valahogy nem említik.

2013. júl. 20. 21:00
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a törésteszek nem alkalmasak összehasonlításra. A Suzuki nagyobb sebességgel megy, de teljes átfedéssel, míg az NCAP törésteszt félátfedéssel megy, tehát nem az autó teljes felülete ütközik, ami miatt az autó egyik oldalára sokkal nagyobb erő hat.
2013. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
4-es vagyok. Most csak azért írok hogy a sok suzukifan megint leszavazhasson. Ebben a kocsiban hamarabb meghalsz mint a kocsik többségében. És az hogy a kérdező belinkel pár szar autót az a suzukit nem teszi jobbá. Miért nem linkelt be a kortárs autók között egykét B vectrát, 80-as audit, mercit, bmw-t, audi A4-et? Most nem linkelek be balesetekről képeket amikből csak maradványokat szedtek ki mert ezt a fórumot 18 év alatt is látogathatják, de jó pár balesetben megmenthette volna az utasok életét akár egy minimális kis biztonsági rendszer is. Annyit hozzátennék hogy a suzuki tulajok lobbiznak csak a márka mellett, és valljuk be hogy ez elég népes tábor. Állítólag az újabb suzukik már mérföldekkel biztonságosabbak, de a régiek kritikán aluliak.
2013. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem szavasztalak le, de mond, tudod mi az a kategória, hogy kisautó? Azerinted egy azonos korú audi az odatartozik? Nem! Egy dévó tikó? Az igen... Mivel több a suzi, többet csattan. Logikus... Amúgy gondolkozz is!
2013. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt általad felsoroltak lehet, hogy egy érában készültek, mint a Swift, viszont teljesen más kategóriában. Ez olyan, mint ha az S80-as Volvomat viszonyítanánk egy Pug206-hoz. Lehet, csak semmi értelme :)


Azt sem árt elfelejteni, hogy a Swift mk3 úgy 1990ben került a piacra ( bár akkor még Japánban gyártódott), míg egy B Vectra...

2013. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

7-es vagyok

Igazatok van, nem egy kategória amiket írtam, ezt elnéztem és vállalom.

Viszont ami az eszembe járt mikor írtam a kommentemet az az hogy mikor kérdezik az olvasókat itt a fórumon hogy milyen kocsit vegyenek x összegért akkor nem azt kérdezik hogy milyen kisautót vegyenek ezért a pénzért hanem az a kérdésük hogy az adott összegért milyen autót vegyenek. És ha már felmerül a lehetőség egy nagyobb autó vásárlására akkor szokott előkerülni az a gondolat hogy ha képben van más autó is akkor ne suzukit vegyél mert papírból van az egész.

Persze ha 300 000 es plafon van megadva a vásárlásra akkor a válaszadók többsége nem szokta firtatni a suzuki lehetőségét.

Utóirat a kérdezőnek: én nem hívtalak téged kukinak, és lehetőleg ha én megtisztellek téged és nem írok rád becsmérelő szavakat akkor te se fikázz engem.

2013. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!