Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hajtogatják azt az...

Miért hajtogatják azt az ökörséget hogy a régebbi suzuki swiftben kötelező meghalni? (videók lent)

Figyelt kérdés

Itt a suzuki swift töréstesztje:


http://www.youtube.com/watch?v=Gt-EZkXpWds


És itt van néhány kortárs kisautó töréstesztje:


Opel Corsa B:


http://www.youtube.com/watch?v=jF_T2iknIJg


Renault Clio 1:


http://www.youtube.com/watch?v=lWtR3wb3XeM


Fiat Punto 1:


http://www.youtube.com/watch?v=nG8R4Guin80


Ezeket látva felmerül bennem a kérdés: A Suzukit miért szidják ennyire????? És miért mondják azt hogy ebben tuti meghalsz??


2013. júl. 20. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
azért javaslom pl én a suzit ha annyi a keret, mert ha otthonosan mozogsz az autók terén, akkor tudhatod hogy bár törik, de azon kívül olcsón szervizelhető és műszakilag nagyon megbízható. Megbízhatóbb mint az ugyanannyiért árult audi. Ha valami van, olcsóbb megcsinálni. Nem suzuki fan vagyok, attól hogy nekem az van, s nem is 300 volt. De monden téren elégedett vagyok vele. 99 es autó, s ami hiba előjött az csak a féltengely volt, 5 izzócsere, meg kellett 8 évesen egy új akksi, meg 2 szer a lyukas kipufogót varrni. És pont! Szerintem ez korrekt. Fogyasztásilag 5,2 liter télen nyáron. Havi kb 1500km fut. Logikusan ha valaki megteheti akkor újabbat, biztonságosabb kocsit vesz. Ugye ez kb 90 től 2001ig tán változtatás nélkül jött ki. 90 ben a hasonló kisautók rosszabbak voltak. Van előnye sok, de igen valóban a törésmutató csakis azzal a korosztályal hasonlítható.
2013. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja bocsi egyáltalán nem bántásból írtam a kukit ez csak egy megszólalás nálam, társaságomban vágod husi? :D
2013. júl. 20. 22:48
 13/17 anonim ***** válasza:

A gond az lehet, hogy túl sok ilyen hírt látni:


http://www.youtube.com/watch?v=W5R9SvYcIuw#at=13

[link]

[link]

[link]



Miközben ha csak 20 kg-mal több vas vesz körül:


Május 12-én a 6-os főúton Kakasd felől a 65-ös főút elágazója felé tartó Opel Astra egy áteresz szalagkorlátja után jobbra letért az útról, és az árokban fának ütközött, majd az oldalára borult. A személygépkocsiban négyen ültek. Egy súlyos sérültet a tűzoltók emeltek ki a kocsiból. A többiek könnyebben sérültek. A mentők mindannyiukat kórházba szállították - adta hírül a Lánglovagok


[link]


Én se bízok a kis Swift-ben: cimborám rám szólt, hogy ne támaszkodjak a csomagtartóra, mert behorpad!

:(

2013. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Ezek a régi swift-ek csak személyre szabott koporsók.

Soha nem vennék ilyen kis kocsit, függetlenül a márkától.

2013. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10%

Há' először is vannak a irigy csóringerek, akik azért szidják mert irigykednek, hogy másoknak fussa suzukira, míg nekik a bkv bérletért is sok orális szolgáltatást kell a munkahelyükön vállalni.


Aztán vannak a divatmajmok, akiknek annyi eszük sincs, mint egy fületlen Tesco-s bögrének. Csak hallották (még csak nem is a saját két kancsi szemükkel látták), hogy a suzuki papírból van, aztán azt hajtogatják míg álomra nem hajtják azt a tök fejüket.


Vannak még a nyálverők. Nekik a legtöbb esetben apuci, meg anyuci tolja a ványadt valaguk alá a több milliós kocsikat, pedig még a tojáshéj sem esett le a s*ggükről. Ezekből idővel 2 alfaj alakul ki. Lesznek olyanok akik megtanulják értékelni a pénzt és nem fogják lenézni mások szociális helyzetéhez mérten vásárolt tulajdonjaikat. A másikból pedig a beképzelt majmok lesznek, és csak a pénzéhes go-go girl-ök gyűrűjében fogják hátralévő életüket tölteni.


És végül van azon emberek tábora akiknek van egy csepp intelligenciája és/vagy toleranciája, hogy ne fikázza más tulajdonát.


Na asszem ennyi, remélem sikerült kielégítő választ adnom nyusz-musz! XD

2013. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség azt egyből kijelenteni hogy a suzukiban meghalsz,mert az hogy mennyire törik,elég sokmindentől függ. Akárhogy nézzük, ez mindigis egy olcsó autó volt, amikor ezt készítették ott spóroltak benne ahol csak tudtak. Sajnos ez a biztonság rovására ment. Nem biztos hogy meghalsz egy suzukiban,de az esélyeid sokkal kevesebbek,mintha mondjuk beülnél egy stabilabb,erősebb autóba. Azért mondják az emberek ezt,mert befolyásolja őket a tv,látják hogy minden nap balesetek történnek sok okból kifolyólag és sajnos gyakran látunk rommá tört sifteket. Jó magam azért ítélem el, mert több barátom is meghalt a suzukiban... Hiába 'csak' 60-al csattant,annyira meghajlott még az alváz is szinte hogy esélyük sem volt... Lehet itt jót is írni róla,pl a fogyasztása. Igen. 5-6 literrel elmegy... De ne adj Isten mikor karambolozol,és a kormányoszlop belefúródik a testedbe,hidd el hogy nem ez lesz a fontos. Volt aki már majdnem meghalt a siftben,és utána azt állította hogy inkább fogyasszon az autója 6 helyett 12-t de tudja hogy biztonságban van... Egy szó mint száz: A suzuki sift a maga módján biztos jó autó,de nem szabad vele gyorsan menni,pláne nem állatkodni, mert ha egyszer borulsz vagy csattansz vele akkor jelentősen lecsökkennek a túlélési esélyeid.

Szereltem swiftet, nem azért van ez mert papírból van, egyszerűen az összeszerelés minősége... Gyenge

2015. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bajer ***** válasza:
Egy nagyon kedves barátom régi swiftben halt meg 12 éve. Gyorsvonat oldalába hajtott bele és 10 méterre az átjárótól a vasúti töltés aljánál állt meg. Egy Volvoban szerintem ugyanez történt volna mert a vonat bármilyen járművet összeprésel. Az igaz, hogy a suzuki gyűrődő zónája nem a tűzfalig tart hanem kb. a hátsó ülésig. Ez viszont sok kisautóról elmondható. Egy Ticoban halt meg pár hete egy nő mert fának ütközött. Egyébként meg két szomszédom is régi swiftet vezet évek óta, alkeszok és mégis mindig megússzák baleset nélkül. Minden balesetnél egyedi körülmények játszanak közre.
2016. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!