Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon is szerintetek...

Magyarországon is szerintetek ezért hal meg sok ember az utakon?

Figyelt kérdés
Én arra jutottem hogy a rossz gazdasági helyzet miatt az emberek egyre régibb autókkal járnak (átlag 12 év) amikben nincs semmi féle légzsák ESP, illetve a minden ülést figyelő biztonsági öv becsatolásra figyelmeztető jelzés sincs.Tehát szinte az emberek balesetkor teljesen védtelenek és így eléggé kevés az esélyük.Szerintem ha mindenki újabb autókkal járna nem lenne ennyi baleset illetve haláleset sem mert legtöbször az autó kicsúszik.

2013. júl. 22. 07:39
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
De egyébként sokszor nem a sofőr hibája hogy kicsúszik mert pl köd volt elötte akkor csúszosabb az út,vagy kátyuba megy amit nem vesz észre feldobja a kocsit és kész is a baj.
2013. júl. 28. 07:16
 32/32 Beviz Elek ***** válasza:
57%

A csúszós úton segíthet az elektronika, de ha belemész egy kanyarba amit nem zud bevenni az autó, ott hiába van sok 3betűsöd. A fizikát nem fogja átírni. Emellett ha az embernek van tapasztalata, nem sűrűn szívja meg ezzel.


A kátyú meg,... Kátyúdetektor még nem lézezik, de ha belemész sem fog elrepülni az autó

2013. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!