Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt olyan, aki a vezetés...

Volt olyan, aki a vezetés oktatást egyből a forgalomban kezdte? Hétfőn lesz az első órám, és elvileg már akkor, 0 vezetési tapasztalattal kell majd városban vezetnem.

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 15:51
 1/5 Sinead ***** válasza:
100%

Tőlem az oktató megkérdezte, hogy vezettem-e már előtte. Mivel a válasz igen volt, egyből egy tesco parkolóból indultam.

Gondolom nulla tapasztalattal, és egy kis meggyőzéssel rutinpályán fogsz kezdeni.

2013. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, pedig előtte elhagyatott kis úton már próbálkoztam a saját autónkkal, tehát nem volt teljesen ismeretlen a helyzet. Első alkalommal egy üres parkolóba voltunk, előre-hátra mentem gyök kettővel, hogy megszokjam, hogy ilyen lassan is kell tudni menni pl. parkolásnál, megtanultam hogy kell helyesen kormányozni stb. :D Aztán kimentünk egy félig kiépített útra, ami tök jó minőségű volt, viszont alig volt 1-2 autó, így gyér forgalomba mehettem először. Ott már ugye gyorsítottam, váltottam, egy íven megfordulást gyakoroltam, domboldalon kuplunggal megtartottam az autót, elindultam stb. :D
2013. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Én nem egyből. Mentünk két kört a pályán, mondta az oktató, hogy megy ez és ha gondolom csapathatjuk a városban.


Persze engem otthon már megtanítottak nagyjából, utánfutóval is tudtam rendesen tolatni, csak forgalomban nem volt tapasztalatom.

2013. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vezettem előtte, és egyből a forgalomban kezdtünk.

Róbert Károly krt., A józsef Attil színháztól indultunk. A színház mögötti mellékutcában kért egy Y-tolatásos megfordulást, hogy lássa, megy-e az autó kezelése, és utána mentünk a Hungária krt felé... a Mester utcai rutinpályára mentünk.

1988-ban történt, akkor a Könyves Kálmán krt még csak 2x1 sávos volt...

2013. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én két hete voltam először vezetni és egyből betett a forgalomban. Előtte még kormányt se fogtam a kezemben. Parkolóba gyakoroltam (kb négyszer) a váltást aztán megmutatta,hogy kell indítani és mentünk is. Durva volt,féltem is nagyon :D
2013. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!