Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 323. Vélemények, tapaszt...

Mazda 323. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az 1989-1994-ig gyártott széria érdekelne leginkább.

Legfőképp a megbízhatóságra, fogyasztásra és a körülbelüli fenntartási költségekre lennék kíváncsi.


A válaszokat előre is köszönöm.


2009. okt. 24. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

totalcar-népítéletek. Ott van sok baromság de hazsnálható szöveg is. De általában elmondható mivel magyar tulaja volt és öreg kocsik hogy akármi előjöhet ezeken már, és viszonylag drága a cucc ezekbe mert javarészt csak gyári japánt kapsz, és kelelni meg fog bele bőven.

Ha nagyon mázlis vagy akkor kikaphatsz egy jó darabot.

2009. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
400-500ezer körül néztem szóval nem egy lepusztult állapotú autót keresek. De ha valakinek van jó ötlete hogy ennyi pénzért milyen autót lehetne venni aminek alacsony fenntartási költségei vannak azok is írhatnak. Tudom hogy ennyiért nem lehet tip-top autót kapni de sajnos ez a keret. Ennél többet nem tudok rászánni meg első autó lenne szóval nem is szeretnék milliós autó csodát venni.
2009. okt. 24. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy baj van a japán kocsikkal:qrva drága az alkatrész hozzá.Pl:a haverom Mazdájához 1 db hátsó lámpa40000ft.Nekem az Opelhez 5000.Szerintem vedd figyelembe az alkatrészárakat is,mert az minden kocsihoz kell.Szerintem ennyiért jó Astrát v Corsát kapnál,persze a te döntésed.
2009. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Az astra is szóba jött, csak az a baj hogy a jobb állapotban lévő astra illetve corsa olyan 600-700ezer körül mozog. Tudom hogy ki lehet fogni szebb darabokat is ennyiért de az elég nagy lutri. Nem tudom te mennyiért vetted és melyik típust de sokat segítene ha meg tudnád írni. Előre is köszi.
2009. okt. 24. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 99-es Corsa B 1,2 16V-m van.Én 6 évesen vettem,most már ezek5-600ért vannak jók a neten.De ha ilyet veszel ajánlom inkább az 1,4-es 8 szelepest az jobb motor,kevesebb benne az elektronika.A használtautó.hu-n rengeteg van ,nézz körül rajta.Előző voltam.
2009. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haveroméknak volt :D [link] egy ilyen. erdőben használták papírok nélkül (14 évesek) volt egy 1.7-es diesel amivel 140 volt a max az mindent kibírt csak el kellett adni.... aztán vettek egy 1.3 benzinest az hamar meghalt már má eleve szar volt:DD
2009. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!