Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges-e, egy 10 éves,...

Lehetséges-e, egy 10 éves, autóval a gyárilag megadott fogyasztás alá menni?

Figyelt kérdés
Nekem még nem sikerült, pedig nem, nagy gáz-fék stílusban autózok. Viszont ami érdekes, hogy van pár ismerős, akinek ugyanilyen az autója és az övék a gyári fogyasztásnál 1,5 literrel kevesebbet mondanak. Hazudnak? Típust szándékosan nem írok. Egyáltalán a gyári fogyasztást mi alapján adják meg? Gondolom nem a legnagyobb fogyasztást adják meg, mert akkor a kutyának nem kellene.

2013. aug. 14. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Amúgy szintén pécsi vagyok.
2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Típust szándékosan nem írtam, mert akkor jönnének az olyan válaszok, hogy "Nekem is ilyen van és kevesebbet eszik, menjek és nézessem meg az enyémet". Már megtörtént és minden rendben van vele. Ez az amire nem vagyok kíváncsi, a kérdésemre már választ kaptam, köszönöm a segítséget mindenkinek. Az autóm típusa már lényegtelen. Egyébként olasz autóról van szó.
2013. aug. 16. 19:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért lenne fontos a tipus, mert aki jártasabb az autók világában, az tudja, hogy melyik gyártó az amelyik jobban hazudik, meg melyik az, amelyik nem annyira. De nem lényeges, nem is érdekel.
2013. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!