Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri mopedautót venni?

Megéri mopedautót venni?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogsim van, bár gyorsan sosem szerettem menni.

A mopedautó úgy tudom max 80-al ha megy, de nekem megtetszett, hogy pici, és könnyű vele parkolni.


Esetleg használnám hosszabb távokra is, nem csak a városban.


Megéri venni? Mit lehet tudni róla?


Mennyibe kerül? Olcsó, használt is jó.



2013. aug. 23. 22:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Illetve a gyakori hibákon és a lusta öreg léghűtéses motoron kívűl ott van maga a vezetési komfort. Akármennyire is hiszed, a Bogarat egyáltalán nem élmény vezetni. Nem egy izgalmas sportautó, 50 évvel ezelőtt is csak egy fapados kiskocsinak számított. Egy dolog, hogy nem tudsz kapcsolni rádiót vagy klímát, de az ülések egyszerűen kényelmetlenek, a kormánynak hatalmas holtjátéka lehet még jó beállítások mellett is, a sebességváltó kezelése nehézkes, pattog, ráz, recseg és még sorolhatnám. Nincs rá racionális magyarázat, hogy miért venne bárki is ilyet egy modern autó helyett. Legfeljebb szerelemből, de akkor meg tudatosuljon benned, hogy ez bizony nem közlekedésre való.
2013. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Van rá racionális magyarázat: tizedannyiba kerül, mint egy modern autó, nincsenek idegesítő elektronikai hibák amiket senki sem tud megjavítani, nincsenek műanyagból kendrácsolt szar alkatrészek, amelyeket csillagászati áron adnak és csak a célszerszámokkal felszerelt szakszerviz tud beszerelni, és nem lopják el. Munkába menni teljesen jó, a kényelmetlensége csak hosszú utakon érződik.

(Mindez persze bármelyik öreg autóra igaz.)

2013. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

És pl ezek? Ezek olcsóbbak:


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 25. 09:34
 24/27 anonim ***** válasza:
Látom nem lehet le beszélni róla ha ilyet akarsz úgyis meg veszed, de ha veszel akkor feltétlen hozzá értő jó szak emberrel menj nézzétek rajta mindent amit csak lehet de arra télleng számolj hogy bütykölni kell, elsőként a pirosat nézném meg az úgy ahogy a képek alapján jó
2013. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ez példul megérne egy megnézést:

[link]


Szerintem 180-ért elhozható. Az négy havi bugyuki részlet. Mondjuk még egy ötödiket rákölt némi állagmegóvásra, akkor még mindig csak 5 hónapig fizette, és nem 6 évig.

2013. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
az elöttem lévőé nem kéne soha látszik a fényezés hogy elüt a motorháztetőé vagy törött volt vagy szét volt már rohadva nekem nem kéne ez akkor már inkább a drágábbakat. amik jók is
2013. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egy ilyen koru autónál nem reális elvárás, hogy a karosszéria gyári fényezésű legyen. De miért is baj ez? És ha törött volt, és ha rozsdás volt, kit érdekel, ha szakszerűen meg van javítva?
2013. aug. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!