Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok venni"T" betüt...

Hol tudok venni"T" betüt mágneses matricát amit a kezdő vezetők helyezhetnek ki a kocsira?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom akármelyik benzinkúton, corában, tescoban, stb.
2009. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Előző vagyok: de szerintem ne rakd ki!
2009. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd ki, ha nem szégyelled illetve új az autód... garantáltan elkerülnek és figyelnek rád. :DD
2009. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy sok ember miért nem érti meg hogy ki van rakva az a roh.dék tábla neki...

Biztos még bizonytalan egy kicsit és bele kell jönnie a közlekedésbe!

Egy tanács!Nyugodtan tedd ki a táblád mindíg tartsd be a táblára írt sebességet...Sok olyan kö..g lesz aki direkt azért lekerül meg villog..meg huzatja melletted az autóját meg dudál(mert kinnt a matrica), ne törődj vele miattuk hal meg sok ember mert mindíg csak meg akarják mutatni hogy ők a janik.... 1éve aktívan vezetek,igaz nekem sosem volt kinnt ilyen matricám de sok ilyen marha miatt kellett sokszor elhárítanom a dolgokat hogy ne kerüljenek kamion alá...Szánalmas volt nézni hogy menni akarnak de majdnem bumm lett.... Ugy hogy csak nyugodtan!!!

2009. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Húúú, te utolsó: 1 éve aktívan vezetek....

Komoly én már 12 éve, még sem kérkedek vele, de nem is volt T betű az autómon!!! :DDDD

A kérdezőnek: ha bizonytalan akkor vagy ne vezessen vagy tegye ki a táblát. Én a T betűs autókat nem szoktam ledudálni az tényleg köcsög dolog. De volt, hogy levillogtam már autót akin nem volt semmilyen jelzés, simán egy idióta vezette.

2009. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
húúő én???igaz még friss a jogsim de nálam nagyobb marhák vannak az utakon....
2009. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

bocs ez még kimaradt! Nem kérkedek vele csak mondtam!Talán nagy baj?

Amúgy nekem sincs semmiféle táblám max a rendszám :D :D :D :D

2009. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem is szekálásnak szántam. Nem tudom, hogy merre laksz vagy közlekedsz. Menj végig a 4-es úton, megtudod, hogy kik a barmok! A sok büdös román!

Átlagban el lehet kerülni a baleseteket. Figyelni kell. Tényleg sok a barom az utakon.

2009. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát azok tényleg :D

Amúgy keresztúr,fonyód,siófok,keszthely ,hévíz környéke meg 4 évenként pécs esetleg még +-ba almamellék :)

2009. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Régen, ha jól emlékszem 3 hónapig vagy 6-ig kötelező volt a "T" betű a jogsi megszerzése után. Aztán eltörölték ezt a szabályt.

Semmi szégyen nincs benne, azt jelenti: új vagyok, segítsetek.

Mi lenne ebben szégyen? Nyugodtan ki kell tenni, aki emiatt leszól, az enélkül is lefog.

2009. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!