Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? Nem...

Milyen motort vegyek? Nem értek hozzá Munkába járni kellene

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis nem nagyon vagyok otthon a motorokban (még). De szeretnék egyet munkába járni kellene (50 km/nap), nem száguldozni akarok, de a robogók nem tetszenek. Néztem pár konkrétat legyen szíves segítsen valaki.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]



2013. okt. 10. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Napi 50 km -re szerintem ezek kényelmetlenek, csuklód és hátad fájni fog.

Inkább endurókat nézz. Yamaha DT 50, Derbi Senda, ilyenek.

2013. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Munkába járáshoz robogót vegyél. Nem élvezetes hátizsákkal motorozni minden nap, robinál berakod ülés alá és mehetsz is.


Gielra Runner amit én vennék 50cc-ben, esetleg Yamaha Aerox (bár ez kisebb).


Másik előnye, hogy jóval olcsóbb, mint hagyományos motorok, szóval ugyanabból a pénzből jobbat vehetsz.

2013. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Másik előnye, hogy jóval olcsóbb, mint hagyományos motorok, szóval ugyanabból a pénzből jobbat vehetsz"


Mond már el nekem hogy melyik robogó jobb mint az aprilia rs50?és 120-ezerért?én kiváncsi vagyok rá

2013. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az enduro semmiképp sem érdekel. De a robogósat még átgondolom (runner tetszik) de ha ezek közül kellene választani??
2013. okt. 10. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Gilera Runner, Yamaha Aerox, Aprilia SR50, stb. (lényegében összes márkás és elterjed 50-es robogó) jobb, mint Aprilia RS50 munkába járásra. Praktikusságban meg sem közelíti őket. Ugye egyrészt nincs csomagtere, ami azért számít, ha például ebédedet nem akarod hátadon szállítani minden nap. Másrészt nagyon rövid áttételű sebességfokozatai vannak, azaz nagyon sokat kell váltani.

Persze az is gond, hogy ilyen 50-es "sebességi" motorokat rendszerint széthajtják (robogókat is, de ott mégis esélyesebb jó műszaki állapotút találni).

Árról meg nincs értelme vitázni, robogó formájú motorokat mindig olcsóbb volt legyártani, mint hagyományosat, így ára is alacsonyabb.

2013. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, lehet hogy megnézem a runnereket akkor rábeszéltetek. Csak eddig kicsit sport felé voltam elfogult, jobban tetszettek kinézetre. :) A runner vége mennyi kb 80 km/h ??
2013. okt. 10. 11:29
 7/8 A kérdező kommentje:
A robogó kisebb kereke nem akadály? Elég sokat mennék vele lakteren kívül... csak ezért gondoltam a sportot annak nagyobb a kereke én biztonságosabbnak érzem. vagy ez hülyeség?
2013. okt. 10. 14:15
 8/8 anonim válasza:

van nagyobb kerekü robogo is

de hosszabb utra jobb a szupermoto

2013. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!