Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt köztekek olyan aki...

Volt köztekek olyan aki pénzért vette meg a jogsiját vagy lefizette a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem ér annyit a dolog.

Ha utána balesetet okozok mert béna vagyok, akkor nagyobb árt fizetek.

2009. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem éri meg...

Aki annyira béna/sötét h nem tudja lerakni a jogsit, annak jobb ha nem is vezet autót.

2009. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem eléggé gusztustalan dolog. Főleg azért, mert utána meg gyártják a halottakat az utakon. És ami a legrosszabb, hogy az ilyenek fűnek-fának híresztelik, hogy megvan a jogsijuk. Csak azt felejtik el hozzátenni, hogy milyen úton.
2009. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Én se vettem meg. Nem tudom mennyire igazak ezek az állítások, én még olyan emberrel nem beszéltem, aki így szerezte volna a jogsit (bár az utakon sokat látok olyat,aki talán mégis fizetett érte..)

Én nem tudom elképzelni, hogy odaállok és pénzt adok valakinek egy papírért, még a suliban se mentem soha szoknyában vizsgázni,hogy jobb legyen a jegy...

2009. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem véleményeket kértem. én sem tudom elképzelni egyébként de érdekel hogy hogy zajlik egy ilyen
2009. nov. 12. 12:42
 6/8 anonim válasza:
Nekem pont ma mondta az oktatóm, hogy vannak oktatók akik "segítenek" lefizetni a vizsgabiztost. Odaadod nekik a pénzt, ők meg zsebre rakják... (te meg örülsz magadnak hogy átmentél a vizsgán... :S )
2009. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de ez sajnos ma úgy van, hogy ha a vizsgabiztos meg akar húzni meg is teszi, akkor is ha tökéletesen végrehajtottad a feladatokat... sajnos ez nálunk így megy... és én gondolkozom rajta, hogy inkább fizetek, minthogy azért buktasson meg mert közel megyek a felezőhöz, vagy mert fél msp-vel később indexelek... és újracsinálni a forgalmit közel 30e ft
2010. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos a régi rendszerből ittmaradt öregedő vizsgabiztosok ilyenek.. első -második alkalomnál gyakran csak azért buktatnak, hogy következőre lefizesd.. undorító rendszer ez, de ez van.. Én pedig nem akarok még 3szor vizsgadíjat meg pótórákat fizetni, annyira nem állunk jól.. Most kezdtem a forgalmi vezetést, lehet lefizetés lesz, mert ez a vizsgaközpont amúgy is ilyen (haverom nagyon jól vezet, 2szer is hülyeségre húzták meg), de persze csak ha már tudok teljesen jól vezetni.
2010. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!