Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » T i lefizettétek jogsin a...

T i lefizettétek jogsin a vizsgabiztost? Ha igen mennyivel, és hogy? Várom a sztorikat

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem fizettem le. Én inkább vezetni tanultam meg, nem pedig csalni!
2010. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%

rengeteg vizsgán mentem már át kisebb nagyobb csalással...

DE

a jogsit tedd már le minden csalás nélkül,mert nem csak a saját életeddel,hanem a miénkkel is játszol...

fu de utálom az ilyet


(kérdésre remélem egyértelmű a válasz...fizesd le a nyelvvizsgáztatót,vagy az érettségielnököt,ezektől maximum neked lesz bajod,de ki ne menj igy vezetni,hogy megvetted a jogsidat...)

2010. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom az előzőekhez!Két fiam vár otthon!
2010. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a tendencia, hogy az oktatók fizetik le a vizsgabiztost, hogy több legyen a bukás ezáltal nekik elég bevételük legyen a plusz órákból.

Az vezetett ide, hogy az árverseny már irreálisan alacsony képzési díjakig fajultak.

2010. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Tanulj meg vezetni b*zdmeg és nemfogsz megbukni


Úgy utálom az ilyen suttyókat, elindulni nemtud normálisan de lefizeté a vizsgabiztost hogy átmenjen.

2010. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

5 évente adnék munkát a vizsgabiztosoknak.

Minden jogsit felülvizsgáltatnék, mert aki sokáig nem vezet közveszélyesen elveszíti a gyakorlatát.

2010. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

ha megtanulsz rendesen vezetni, akkor nincs miért vezetni.


egyébként meg:

http://www.youtube.com/watch?v=6XyNIVQRNgk&feature=related

2010. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
bocs rosszul írtam: szóval ha megtanulsz rendesen vezetni, akkor nincs miért fizetni :)
2010. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez a videó nagyon szomorú...:(=(nekem ki folyt a könnyem!

Ezért tanulj meg vezetni nem pedig csalni!

2010. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%

Talán nem úgy értette a kérdező, hogy azért akarja lefizetni a vizsgabiztost, mert nem tud vagy nem akar megtanulni vezetni, egész egyszerűen azért, mert máshogy nem engednek át. Nekem ilyen tapasztalatom van. Igaz, már 15 éve van jogsim, de anno az ötödikre engedtek át, akkor is csak azért mert utána PÁV-ra kellett volna küldeniük. Amúgy az összes többi vizsgám elsőre megvolt, és a gyakorlati vizsgán is rendre olyan szituba vittek, ahol nem volt jó megoldás. Én nem fizettem, már csak azért sem, pedig már az oktatóm is mondta, hogy adjak. De én úgy éreztem, vezetek úgy, hogy méltó legyek a jogosítványra. Azóta sokezer km-t levezettem, egy kisebb koccanásom volt, ahol nekem nem adták meg a jobbkezet.

A barátnőm fizetett (sajnos már nem emlékszem mennyit, talán 5 vagy 10.000 Ft-ot 15 éve), elsőre átengedték, pedig nagyon félénk, ügyetlen vezető. Volt pár próbálkozása, de gyakorlatilag azóta sem vezet, mert fél a forgalomban... Erről ennyit.

Talán a korrupt vizsgabiztosoknak kéne magukba nézni, nem is tudom, hogy tudnak nyugodt lelkiismerettel elaludni. esténként.

2010. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!