Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift vs. Wartburg!...

Suzuki Swift vs. Wartburg! Meik kellene?

Figyelt kérdés

Ha kevés pénzed vna és csak egy 1.0-s Swift és egy Wartburg közül választhatnál, meiket vennéd meg?


Érveket kérek!



2013. okt. 31. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Swift. Modern, keveset fogyaszt, legendásan megbízható. Összes sem lehet hasonlítani a kettőt.
2013. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
létezik még wartyi? azt hittem már mind szétrohadt...
2013. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

MeLYik!


Ha csak a kettő közül kellene választanom, akkor természetesen a Suzuki lenne a nyerő!

2 tárcsafék a 4 dobfék ellen, könnyebb kaszni, kisebb fogyasztás, hirtelen ennyi érv a Suzuki mellett!

2013. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Istenem, az a jó kis harangszó minden ajtócsukáskor... (így visszagondolva mekkora egy hulladék volt...:)) Ól ajtó be, BAMMMMMMMMMM-MMMMMMM-MMMMMM-MMmMmmmMmmm-mmmMmmmm-mmmmmmm...
2013. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Reálisan gondolkodva egyértelműen a Swift a nyerő. De ha olyan ember gondolkodik rajta, aki odavan a szoci gépekért (mint amilyen én is vagyok), az bizony tovább elgondolkodik.

Ha nem napi szinten kell hosszú távokat megtenni, és talál az ember olyat, ami jó állapotban van (a korához képest), akkor én lehet, hogy a Wartburgot választanám.

2013. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden napi használatra a swift .
2013. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Az az áldott jó nosztalgia... :D BAMMMMMMMMMMMMMM!!! :D:D Két utcával lejjebb is tudták hogy megérkezett a waracskos, és még egy fél óra múlva is rezonált a csomagtartótető :D Rööööööööönnnntönnnntötötönnnnntöntönnnn :D
2013. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem csak egy ilyen vartburgra lenne pénzem, én inkább az árából valami mást vennék. ;)


[link]


Egyébként meg napi használatra Suzuki. Ökörködni, erdőbe járni vartburg lenne a választásom.

2013. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha ennyi pénzem lenne én se kaparnék ennyit a Suzukiért xD
2013. okt. 31. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!