Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel H Astra vélemények?

Opel H Astra vélemények?

Figyelt kérdés
arra is kíváncsi lennék,mi az érdemesebb fogyasztásilag, 1.4es vagy inkább az 1.6os? a Twinport dolog mit is takar pontosan? melyik motornál hasznosabb...

2013. nov. 13. 08:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na iréretemhez híven, az állítólag "ótvar ronda" és "komor" Astrám műszerfala és beltere:

[link]

(A kényelmetlen üléspozíciórol csak annyit, hogy állítható előre-hátra, fel-le, a dőlésszög, természetesen a támla, van benne gerinctámasz, kartámasz és ezeknek a félbőr üléseknek az oldaltartása is nagyon jó. Nem tudom mi kéne rajta hogy állítható legyen, hogy ne legyen kényelmetlen.)


IV-es Golfról próbáltam a natről összekukázni olyat ami hasonló szögből, hasonló felbontással készült és nem katalógusfotó, de csak ilyet találtam. De talán így is össze lehet hasonlítani.

Ez a "messze különb, gyönyörűségesnek" mondott és "ég és föld" jelzőkkel aposztrofált Golf műszerfala: [link]


Döntse el mindenki maga, hogy neki melyik a szebb, melyik a komorabb. Nekem nem kell sokat gondolkoznom rajta. De kinek a pap kinek a papné...

2013. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Látom ha már ész érveket nem tudsz felhozni, akkor megy a személyeskedés. Ez egy "kicsit se" számalmas ám!
2013. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!