Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagymotor jogsit megcsinálhato...

Nagymotor jogsit megcsinálhatom, nagytestű robogóval? Vagy általában sebváltós motorok vannak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Megcsinálhatod.Ha van az autós iskolának akkor azzal(én még nem láttam),ha nincs akkor sajáttal.DE!A jogosítványodba egy korlátozó kód fog bekerülni,hogy csak automatát vezethetsz.

U.I.:SZEMÉLYES vélemény:váltós motorral az igazi a motorozás,nem robogóval...

2013. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is most akarom megcsinálni. Tényleg lehet saját motorral vizsgázni? Nekem rendes váltós van. 400 cm3 csopper.
2013. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?Bár a 400 ccm kevés a korlátlan A-ra,ott 600ccm a követelmény,meg van kw.alsó küszöb is.De idén már nem tudjátok,csak a KRESZT,télen nincs gyakorlati oktatás,majd csak március 15-től.

Széles utat!

2013. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doncarlo válasza:

Megcsinálhatod, nem írnak be semmi korlátozást. Én is a saját váltós motorommal mentem, mert azt mondta mindenki, hogy ráírják a lapra, hogy: CSAK ótómata.

Fenét!

Semmi nincs ráírva, még csak a helye sincs. Mert csak egy papírt kapsz, amit az okmányirodában kell leadni.

Jogsiban meg pláne nincs olyan.

De járj utána az oktatódnál az a tuti!

2013. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doncarlo válasza:

Lehagytam: a köbcenti a lényeg!

Az A korlátlant 500+ mérettel lehet csak, de olyannak meg lenni kell az oktatódnak.

2013. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!