Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Anyám nem engedi hogy pörgessek?

Anyám nem engedi hogy pörgessek?

Figyelt kérdés

anyám kocsiját használom de tudomására jutott hogy kapartatok nagyapám által észrevett mikor a bevásárlóközpont garázsába csikorogtattam a gumit meg bőgettem a motort és visszamondta muternak aki aztán nem adta többet ide a kocsit.

mondtam veszek akk egyet de nem engedi msot mit tegyek?

havertól nem tom mindig költsön kérni de nem birom ki fölleg télen h ne faroljak tavaj is kiütöttem hátulról a kereket patka miatt akkor is cirkusz volti itthon éa el voltam tiltva a kocsitol 1 hónapot meg a fizum le kellett adni javításra.

18/F



2013. dec. 30. 18:18
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

ak hogy vegyek autót h ne tudja meg?

am az is ő hibája votl hogy megtörtem mert rossz volt rajt a gumi és mikor rákéziztem kanyarba még gyorsabban fölgyorsult a hátulja és lehetetlen volt összeszedni szoval mondhatni nem én hibám volt hanem a rossz műszaki állapot

2013. dec. 30. 18:22
 2/38 Dörmögő ***** válasza:
98%
Költözz el otthonról. Neked is jobb lesz (önállóan dönthetsz), meg szerintem anyádéknak is jobb lesz.
2013. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%
xD
2013. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%
18 vagy - te a saját vagyonoddal és ingóságaiddal már azt csinálhatsz, amit akarsz. Bár a saját és környezeted éppsége érdekében én azt javasolnám, hogy legfeljebb kemping-bringát vegyél.
2013. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
30%

Legyegyszerűbb: ne kapartass ott anyád autójával, ahol millió ismerős megláthat :D

Két hét, és majd megint adja az autót, ha meg van saját pénzed (tudom hogy nincs), akkor vegyél magadnak egy autót, ne törődj velük.

2013. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
98%

"tavaj is kiütöttem hátulról a kereket patka miatt akkor is cirkusz volti itthon éa el voltam tiltva a kocsitol 1 hónapot meg a fizum le kellett adni javításra. "ú


FELHÁBORÍTÓ, HOGY MERÉSZELI ANYÁD ELKÉRNI A JAVÍTÁS ÁRÁT...

(te egy igazi gyökér vagy...)

2013. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
Tipikusan az a kategória amelyik a legtöbb balesetet okozza: Hősködő frissjogsis. Attól szerinted ki fog menőnek tartani, hogy fel tudod úgy engedni a kuplungot, hogy kaparjon a kerék? A felnőttebbek max mosolyognak egyet, az értelmesebb fiatalabb korosztály szintén.
2013. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
97%
Az apád f...szát kapnál tőlem kis gyökér, nem a kocsit!
2013. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%

Ha az én kocsim kerekéd töröd ki vagizás közben, meg szórakozol vele, gyilkolod a kuplungot, gumit, a kezedet törtem volna el, a friss jogsidat meg a seggeden át tolom fel az orrodba.


Kifejezetten humánusak voltak, hogy csak fizetned kellett.

A családodnak közlekedési (és munka) eszköz, amiért megdolgoztak. Neked csak farokhosszabbító.

Teljesen megérteném őket, ha soha többet semmilyen járművet nem kapnál kölcsön.


Költözz el az ingyen mamahotelből, aztán majd meglátod.

Végre lesz belőled valaki, mert valakinek:

-ki kell mosni az ingedet gatyádat

-kaját kell vásárolni

-meg is kell főzni (a készkaja hosszú távon drága)

-takarítani kell az albit, hogy ne pattogjon a tulajdonos

- stb...


Ha ez mind megvan, akkor számold meg hónap végén mennyi pénzed maradt, és hogy hány hónapig kéne ebből félretenni egy tíz év körüli kiskocsira.


Megvan az eredmény? Na akkor most ki a hülye?

2013. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Az előttem szóló mindent elmondott.

Csak annyival egészíteném ki, hogy:

Egy igazi H.L.E F'SZ vagy, így csupa nagybetűvel!

Csak azt sajnálom hogy egyszer egy ilyen k@cs@g miatt hal meg valaki aki a munkahelyéről tart haza a családjához, ahol mellesleg veled ellentétben hazavárják!

2013. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!