Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Anyám nem engedi hogy pörgessek?

Anyám nem engedi hogy pörgessek?

Figyelt kérdés

anyám kocsiját használom de tudomására jutott hogy kapartatok nagyapám által észrevett mikor a bevásárlóközpont garázsába csikorogtattam a gumit meg bőgettem a motort és visszamondta muternak aki aztán nem adta többet ide a kocsit.

mondtam veszek akk egyet de nem engedi msot mit tegyek?

havertól nem tom mindig költsön kérni de nem birom ki fölleg télen h ne faroljak tavaj is kiütöttem hátulról a kereket patka miatt akkor is cirkusz volti itthon éa el voltam tiltva a kocsitol 1 hónapot meg a fizum le kellett adni javításra.

18/F



2013. dec. 30. 18:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Én amibe először belefutottam teljes egészében letiltotta a böngészőmet semmilyen funkció nem volt elérhető és a feladat kezelőt sem tudtam előhívni.Ezért töröltem le a böngészőt!De nem egy féle ilyen kártékony policés weblap van mindegyik másféleképpen blokkolja a böngészőt vagy a rendszert!
2013. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
95%

Mi van kérdező, regisztráltál még pár nevet magadnak, és az összes 100%-os hozzászólást végigminuszoztad?

Gratulálok! Kívánom hogy soha többet másra ne álljon fel, csak erre, nagyobb örömöd ne legyen az életben!

2013. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet hogy csak szolt a haverjainak akik hasonló csekély számú agysejttel rendelkeznek és ők pontoznak le. Nem néznék ki belőle afféle rafinériát hogy több felhasználóként jelentkezik be. Amúgy meg vizuális típus vagyok! Valahogy úgy képzelem el őt mintha a Beavis and Butthead valamelyike lenne! :)
2013. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
95%
Én csak mosolygok rajta, szegény idejött " kisírni " a bánatát, aztán mi gorombák jaj elüldöztük anyuci pici fiacskáját akinek nincs tütüje amivel farolhat. :D
2013. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Még egy kis ideig farolgathatna a meddzsóval (matchbox) /bár lehet hogy így sem érti/ a szobája szőnyegén. Szerintem lenne még rá igénye!
2013. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
95%
Hé, kérdező, ha akarod olcsón beszerelek neked egy belső ablaktörlőt... tudod, ami letörli a nyálad, amikor telebrümmögted a szélvédőt :D
2013. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
80%
#32 Biztos így van, értelmes ember nem pontozná le ezeket... :D
2014. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom, hogy ha driftelni akarsz meg stb akkor menny el egy pályára vagy elhagyatott helyre ahol senki se lát meg. Nameg én megértem anyádat is. ő gondolom nem azért vette hogy te szét égesd a gumit rajta állandóan. Tehát vegyél egy kocsit és költözz el ha nem tetszik a helyzet.
2014. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!