Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Anyám nem engedi hogy pörgessek?

Anyám nem engedi hogy pörgessek?

Figyelt kérdés

anyám kocsiját használom de tudomására jutott hogy kapartatok nagyapám által észrevett mikor a bevásárlóközpont garázsába csikorogtattam a gumit meg bőgettem a motort és visszamondta muternak aki aztán nem adta többet ide a kocsit.

mondtam veszek akk egyet de nem engedi msot mit tegyek?

havertól nem tom mindig költsön kérni de nem birom ki fölleg télen h ne faroljak tavaj is kiütöttem hátulról a kereket patka miatt akkor is cirkusz volti itthon éa el voltam tiltva a kocsitol 1 hónapot meg a fizum le kellett adni javításra.

18/F



2013. dec. 30. 18:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%
A leírtak alakpján te mentálisan alkalmatlan vagy a járművezetésre. Ideje volna már bevezetni egy pszihológiai vizsgálatot is a jogsihoz. A helyesírás persze nem megy, de az iditóa dolgok azok igen.
2013. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
97%

Elmúltál 18, felnőtt ember vagy - ha van lóvéd vegyél autót.

Apámét én is megkíméltem, mert nem az enyém. A sajátommal meg azt csinálok amit akarok: többek között javíttathatom, tankolhatom, fizethetek rá biztosítást...

A helyükben én a kocsi közelébe sem engednélek, nemhogy egy hónap után megengedni újra.


"am az is ő hibája votl hogy megtörtem mert rossz volt rajt a gumi" - ezzel meg kábíts más. Egyszerűen balfék voltál és kész, lehetett volna rajta bármilyen gumi megcsuktad volna.

2013. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
97%

"am az is ő hibája votl hogy megtörtem mert rossz volt rajt a gumi"


A KRESZ szerint napi első elindulás előtt köteles lettél volna ellenőrizni az állapotukat. A te hibád, hogy nem voltál tisztában vele, milyen állapotúak az éppen autón levő abroncsok - fékteszten kijött volna.

2013. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem elég, hogy balfa.sz vagy, de még driftelni se tudsz. Kész vicc ez a pali :DD
2013. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
96%

Driftelni... persze.

Beültetnénk Norbi mellé egy szolid körre a ringen, és csokis gatyával szállna ki.

2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
96%
Majd akkor kapsz autót ha NORMÁLISAN tudsz vele KÖZLEKEDNI.
2013. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyennek miért nem volt cápa a magzatvizében???
2013. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
irigyeim sokan vagytok mint a kutyák úgy ugattok
2013. dec. 30. 20:24
 19/38 anonim ***** válasza:
97%

Milyen irigyeid te szerencsétlen?

Rajtad röhög a fél GYik, a másik fele meg sajnálja a családodat!

Csoda hogy van jogsid! Mit vársz, ha baba**od a verdát, akkor kezedfognak veled? Ők fizetik a biztosítást, a benzint, megbecsülik, te meg szétbarmolod, és itt sírsz?

És milyen fizu? Iskolában lenne a helyed, főleg az agyiszinted alapján!

Vagy akkor vegyél autót, fizesd minden költségét, és meglátjuk mennyi marad a nagy fizetésedből.

Remélem valaki fejbevág egy nyelvtankönyvvel!

2013. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem irigy rád senki, csak a szüleid sajnáljuk, hogy gyerek helyett Te jutottál nekik...
2013. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!